Fot. Wojciech Olszanka/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Ewa Krawczyk złożyła Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi pewną propozycję. Nie spodziewała się, że jest nagrywana

Doszło do przekupstwa?

Aleksandra Andrzejak 14 maja 2021 20:57
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Krzysztof Krawczyk Junior był bohaterem programu Uwaga!. Opowiedział o swojej trudnej sytuacji życiowej i przykrych doświadczeniach. Autor reportażu zdradził, że Ewa Krawczyk odwiedziła ostatnio Juniora i złożyła mu pewną propozycję. 

Krzysztof Krawczyk Junior w programie Uwaga!

Krzysztof Krawczyk Junior ma 48 lat i jest jedynym synem Krzysztof Krawczyka. Z Ewą Krawczyk artysta nie doczekał się dzieci. Krzysztofa z synem łączyły trudne relacje. Podobno mężczyzna chciał pogodzić się z ojcem, jednak na drodze stanęła im żona wokalisty, która żywiła niechęć do syna męża.

W materiale dla Uwagi! Krzysztof Krawczyk Junior wyznał, że już od wielu lat żyje w skrajnym ubóstwie, a utrzymuje się jedynie z renty. Mężczyzna mieszka w niewielkim i bardzo zagraconym pokoiku w mieszkaniu, które dzieli z wujostwem. W domu jest alkohol i dochodzi do awantur. Syn piosenkarza ma założoną niebieską kartę. Co więcej, we wrześniu zeszłego roku zmieniono testament artysty – cały majątek włącznie z prawami autorskimi został przekazany wdowie. Syn nie dostanie nic.

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka w programie „Uwaga!”. Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala komentują reportaż

syn krzysztofa krawczyka chcial sie pogodzic z ojcem
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca przy trumnie, Grotniki, 10.04.2021 rok

Ewa Krawczyk złożyła synowi męża propozycję

Reportaż o Krzysztofie Krawczyku Juniorze powstawał przez kilka miesięcy. Materiał był gotowy przed śmiercią artysty. Ewa Krawczyk w programie Alarm zapewniała, że wesprze syna wokalisty. Jak jednak wiadomo, nie daży go sympatią. „Młody chciał, ale pani Ewa nie pozwalała. Zawsze mówiła, że jego ojciec albo śpi, albo się kąpie, i nie dopuszczała do tych rozmów. A na zewnątrz mówiła, że młody się nie interesuje ojcem. Myślę, że Krawczyk nawet nie wiedział, że syn dzwonił” - powiedział Krzysztof Cwynar w wywiadzie dla Faktu.

Jak podaje Dzień Dobry TVN Krzysztof z żoną wiedzieli o reportażu i nie byli zachwyceni jego zbliżającą się emisją. Ewa Krawczyk kilka dni temu odwiedziła Juniora. Mężczyzna nagrał rozmowę z nią, a potem przekazał reporterowi Uwagi!.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk Junior znęcał się nad żoną? „Bił mnie, dopóki nie mogłam chodzić”

ewa krawczyk o wywiadzie syna meza w uwadze
Fot. Piotr Molecki/East News

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala na mszy pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka, Łódź, 10.04.2021 rok

„Z nagrania wynika, że Ewa Krawczyk nakazuje mu zrezygnować z adwokata i wszelkich pełnomocników. Powiedziała mu nawet, że jak nie wie, jak zrezygnować z takich prawnych usług, to ona mu może to napisać. Gdyby syn Krawczyka jej posłuchał, miał w zamian „dostać coś” ze spadku. Czyli prosty przekaz: zrezygnuj z dochodzenia swoich praw przed sądem, ciągania się po rozprawach, a ja coś tam ci dam w zamian. Padł nawet pomysł, że może mu wynająć mieszkanie” - powiedział Patora. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.