1 / 7
Copyright @East News

Grzegorz Miecugow zmarł w sobotę 26 sierpnia po długiej walce z rakiem (po raz pierwszy o chorobie nowotworowej powiedział oficjalnie w grudniu 2011 roku). Osierocił syna Krzysztofa i zostawił ukochaną żonę Joannę. 

 

Polecamy też: Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz w wieku 61 lat przegrał walkę z nowotworem

 

Syn Krzysztof o Grzegorzu Miecugowie

 

Z jedynym synem Krzysztofem łączyła go miłość do muzyki i nie tylko!

 

Obaj interesujemy się muzyką. Tata bywał w Jarocinie, prowadził koncerty rockowe. Poczucie humoru mamy bardzo podobne. Żartujemy sobie prawie ze wszystkiego. Tata jest duszą towarzystwa, ale ja gadam chyba więcej”, zwierzył się Krzysztof Miecugow w rozmowie z Wp.pl.

 

(na zdjęciu: Grzegorz Miecugow z żoną Joanną, wrzesień 2012 roku. Już wtedy dziennikarz zmagał się z rakiem)

 

Polecamy też: Bez niego nie istniałoby „Szkło kontaktowe”. Co Grzegorz Miecugow mówił VIVIE! o karierze i życiowych wyborach?

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?