Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Stan syna Dominiki Tajner-Wiśniewskiej poprawia się! Trzynastolatek opuścił już OIOM

Przy łóżku Maksymiliana czuwał też Michał Wiśniewski...

Rafał Kowalski 7 maja 2019 14:27
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Już prawie tydzień trwa trudny czas przeżywany przez Dominikę Tajner-Wiśniewską. Wszystko przez nagłą utratę przytomności jej syna, przez którą trzynastolatek trafił w trakcie weekendu majowego do szpitala. Maksymialian dziś czuje się już lepiej, a przy jego łóżku obecny był nawet były mąż Tajner-Wiśniewskiej, Michał Wiśniewski.

Stan zdrowia Maksymiliana Tajnera

Do tej pory syn Dominiki Tajner przebywał na OIOMie, gdzie trafił po tym, jak zasłabł nagle w domu. Nastolatek przez kilkadziesiąt godzin pozostawał w śpiączce. Miał wysoką gorączkę i nie było z nim kontaktu. Najprawdopodobniej w sobotę lekarzom udało się wybudzić Maksymiliana. Według informacji Faktu z chłopcem jest już kontakt, trzynastolatek przyjął też pierwsze posiłki. Dzięki poprawie samopoczucia mógł opuścić OIOM.

Wciąż nie wiadomo jednak, co dokładnie było przyczyną omdlenia Maksymiliana. Medycy badają go na różne sposoby, by znaleźć źródło problemu i wykluczyć możliwość powracających problemów ze zdrowiem. Poza personelem szpitala i mamą chłopca, wspiera go też były mąż Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, Michał. „Maks jest w separatce, Dominika cały czas jest przy nim, Michał też ich odwiedza. Stan się ustabilizował, choć lekarze nadal szukają przyczyny utraty przytomności”, twierdzi informator Faktu, który zamieścił też na swoich łamach fotografię lidera Ich Troje, który opuszcza klinikę.

Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdziła na swoim Instagramie, że syn czuje się lepiej. Dodała też, że to nie – jak wielu twierdzi – przez dopalacze nastolatek stracił przytomność. Była uczestniczka Tańca z gwiazdami podziękowała też za wszystkie gesty dodania otuchy, które do niej dotarły. „Trzy dni temu nie byłam pewna czy mój syn będzie żył! Nie życzę nikomu! nikomu! tego co czułam i nadal czuję. Stan Maksa poprawia się z każdą godziną ale potrzebujemy teraz bardzo dużo spokoju, żeby wygrać wojnę z jakimś gównianym choróbskiem, które atakuje mojego Syna!”, czytamy na profilu gwiazdy.

Maksowi życzymy powrotu do pełnego zdrowia, a jego bliskim wiele siły. Mamy nadzieję, że już tylko dni dzielą chłopca od wyjścia ze szpitala. 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?