Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Dominiki Tajner odzyskał przytomność! „Udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt”

Jaki jest jego stan zdrowia?

Weronika Kostyra 4 maja 2019 15:10
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, Maksymilian, przebywa w szpitalu. Trzynastolatek nagle stracił przytomność po czym został przewieziony do jednej z warszawskich placówek. Jego stan był bardzo ciężki, lecz nie można było postawić diagnozy. Jaki jest w tej chwili jego stan zdrowia?

Stan syna Dominiki Tajner jest stabilny

Jak poinformował Super Express nie było wiadomo, dlaczego stan chłopca się pogorszył. Miał drgawki i wysoką gorączkę, po czym stracił przytomność. Sytuację utrudniał fakt, że długi weekend majowy wielu lekarzy wybrało się na urlop. Dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej ostatnie dni były naprawdę trudne. „W imieniu Dominiki Tajner i jej najbliższych, dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywną energię, które dostajemy od Was. To bardzo ważne w czasie, kiedy Maks walczy o zdrowie”, czytamy w oświadczeniu na jej Instagramie.

Dominika Tajner-Wiśniewska cały czas czuwa przy łóżku Maksa. Na szczęście obecnie bezpośrednie zagrożenie jego minęło i chłopiec odzyskał przytomność. „Udało się zbić gorączkę, a Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt”, powiedział Super Expressowi przyjaciel rodziny.

Życzymy Maksowi szybkiego powrotu do zdrowia! 

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!