Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Dominiki Tajner odzyskał przytomność! „Udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt”

Jaki jest jego stan zdrowia?

Weronika Kostyra 4 maja 2019 15:10
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, Maksymilian, przebywa w szpitalu. Trzynastolatek nagle stracił przytomność po czym został przewieziony do jednej z warszawskich placówek. Jego stan był bardzo ciężki, lecz nie można było postawić diagnozy. Jaki jest w tej chwili jego stan zdrowia?

Stan syna Dominiki Tajner jest stabilny

Jak poinformował Super Express nie było wiadomo, dlaczego stan chłopca się pogorszył. Miał drgawki i wysoką gorączkę, po czym stracił przytomność. Sytuację utrudniał fakt, że długi weekend majowy wielu lekarzy wybrało się na urlop. Dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej ostatnie dni były naprawdę trudne. „W imieniu Dominiki Tajner i jej najbliższych, dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywną energię, które dostajemy od Was. To bardzo ważne w czasie, kiedy Maks walczy o zdrowie”, czytamy w oświadczeniu na jej Instagramie.

Dominika Tajner-Wiśniewska cały czas czuwa przy łóżku Maksa. Na szczęście obecnie bezpośrednie zagrożenie jego minęło i chłopiec odzyskał przytomność. „Udało się zbić gorączkę, a Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt”, powiedział Super Expressowi przyjaciel rodziny.

Życzymy Maksowi szybkiego powrotu do zdrowia! 

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.