Beata Tadla z synem
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Beaty Tadli trafił do szpitala! Jaki jest stan jego zdrowia?

To ciężki czas dla dziennikarki

Olga Figaszewska 28 maja 2018 09:30
Beata Tadla z synem
Fot. Krzysztof Opaliński

To ciężki czas Beaty Tadli. Dziennikarka spędziła dzień matki w szpitalu, gdzie odwiedzała syna. Jak donosi jeden z tabloidów, Jan Kietliński spędzi w nim co najmniej kilka dni. Jaki jest stan jego zdrowia?

Syn Beaty Tadli w szpitalu

Co dolega synowi Beaty Tadli? W piątek Jan Kietliński trafił do szpitala z urazem kręgosłupa. Prezenterka dzień matki spędziła przy łóżku dziecka. Z placówki wyszła dopiero późnym wieczorem. „Jej syn musi leżeć jeszcze co najmniej kilka dni. Na razie dostaje mocne leki i czeka na badania, po których lekarze podejmą dalsze decyzje”, czytamy w Fakcie.

Życzymy dużo zdrowia! 

Beata Tadla z synem Jaśkiem, Viva! 2015
Fot. KRZYSZTOF OPALIŃSKI

Beata Tadla, VIVA! luty 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.