Beata Tadla z synem
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Beaty Tadli trafił do szpitala! Jaki jest stan jego zdrowia?

To ciężki czas dla dziennikarki

Olga Figaszewska 28 maja 2018 09:30
Beata Tadla z synem
Fot. Krzysztof Opaliński

To ciężki czas Beaty Tadli. Dziennikarka spędziła dzień matki w szpitalu, gdzie odwiedzała syna. Jak donosi jeden z tabloidów, Jan Kietliński spędzi w nim co najmniej kilka dni. Jaki jest stan jego zdrowia?

Syn Beaty Tadli w szpitalu

Co dolega synowi Beaty Tadli? W piątek Jan Kietliński trafił do szpitala z urazem kręgosłupa. Prezenterka dzień matki spędziła przy łóżku dziecka. Z placówki wyszła dopiero późnym wieczorem. „Jej syn musi leżeć jeszcze co najmniej kilka dni. Na razie dostaje mocne leki i czeka na badania, po których lekarze podejmą dalsze decyzje”, czytamy w Fakcie.

Życzymy dużo zdrowia! 

Beata Tadla z synem Jaśkiem, Viva! 2015
Fot. KRZYSZTOF OPALIŃSKI

Beata Tadla, VIVA! luty 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.