Sylwia Wysocka wyszła ze szpitala. Jak się czuje aktorka?
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwia Wysocka przeżywa dramatyczne chwile. „Ból jest tak straszny, że chce mi się krzyczeć”

Kilka dni temu aktorkę dotkliwie pobito. Co mówią lekarze?

Ksenia Krasko 10 maja 2021 11:55
Sylwia Wysocka wyszła ze szpitala. Jak się czuje aktorka?
Fot. AKPA

Sylwia Wysocka, znana z takich seriali jak Plebania i Na Wspólnej, w zeszłym tygodniu trafiła do szpitala. Jak informował tygodnik Rewia, aktorka została dotkliwie pobita: „ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele”. Gwiazda małych ekranów nie ujawnia szczegółów dramatycznego wydarzenia, aby nie zaszkodzić śledztwu w tej sprawie, ale nie ukrywa, że nie czuje się dobrze. „Ból jest straszny”, przyznała w wywiadzie.

Sylwia Wysocka dotkliwie pobita. Jak się czuje?

„To prawda, zostałam pobita. Sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan”, komentowała Sylwia Wysocka na łamach Rewii. „Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas”, dodała.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Wysocka została brutalnie pobita i okradziona

W rozmowie z Super Expressem aktorka przyznała, że sprawą zajmie się prokuratura. Dziennik porozmawiał z gwiazdą Plebanii o jej samopoczuciu. Jak czytamy, ma „złamane kręgi w odcinku piersiowym, pęknięty w trzech miejscach kręgosłup, złamaną rękę, liczne krwiaki oraz uszkodzenia w okolicach biustu”, a także złamaną kość piszczelową i stłuczoną piętę. Jak podaje SE, Wysocka czeka na ostateczny wynik obdukcji.

W jednym z warszawskich szpitali spędziła kilka dni. Jest w bardzo słabej kondycji, nie tylko fizycznej, ale i psychicznej. „Marzę o tym, by nic mnie nie bolało. Ból jest tak straszny, że chce mi się krzyczeć. Przyjmuję silne leki przeciwbólowe, bez których obecnie nie funkcjonuję”, przekazała aktorka w krótkiej rozmowie z Super Expressem.

Sylwia Wysocka wyszła ze szpitala. Jak się czuje aktorka?
Fot. AKPA

Sylwia Wysocka wyszła ze szpitala

Dramat, z jakim musi się mierzyć aktorka, zmienił całe jej życie. Od zawsze uwielbiała sport – pływała, uprawiała jogę. Nie wiadomo, kiedy – i czy w ogóle – będzie mogła wrócić do takich aktywności. „Wiem, że czekają mnie długie i kosztowne leczenie i rehabilitacja. Lekarze szacują, że na pół roku mogę zapomnieć o powrocie do pracy. O sportach i aktywności wymagającej wysiłku nawet nie myślę”, przyznaje gorzko.

Super Express już wcześniej informował, że Sylwia Wysocka nie może wrócić do pracy. „To dla niej dramat. Miała zagrać w nowej produkcji, ale zdjęcia ruszają niebawem, a ona nie jest w stanie się poruszać bez bólu, wiec nie wiadomo co z tego będzie”, mówiła osoba z jej bliskiego otoczenia w rozmowie z dziennikiem.

Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił. 

Źródło: Super Express

Wojciech Dąbrowski, Sylwia Wysocka i Katarzyna Łaniewska na planie serialu „Plebania”

Sylwia Wysocka z serialu „Plebania” trafiła do szpitala. Jak się czuje?
Fot. AKPA

Sylwia Wysocka wyszła ze szpitala. Jak się czuje?

Sylwia Wysocka z serialu „Plebania” trafiła do szpitala. Jak się czuje?
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.