Sylwia Lipka
Fot. Instagram Sylwii Lipki
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwia Lipka ma koronawirusa

Wokalistka przerwała próby do ,,Tańca z Gwiazdami"

Olga Figaszewska 16 października 2020 10:05
Sylwia Lipka
Fot. Instagram Sylwii Lipki

Sylwia Lipka ma koronawirusa. Youtuberka i uczestniczka Tańca z Gwiazdami zamieściła została poddana badaniu i musiała przerwać treningi do tanecznego show Polsatu.

Sylwia Lipka jest zakażona koronawirusem

Wokalistka w czwartek zamieściła w sieci nagranie na Tik Toku. Poinformowała, że przed próbą generalną przechodzi obowiązkowe testy na koronawirusa. Dwa z nich wykazały wynik dodatni. Trzeci został odesłany do laboratorium dla potwierdzenia.

„Jadę na próbę generalną do "Tańca z gwiazdami" ale przed tym obowiązkowe badania na covid. Wymaz z nosa. Czekam na wyniki. Pozytywny. Test nr dla pewności. Pozytywny x2. Test nr 3 wysyłamy już do laboratorium... Nie mogłam wziąć udziału w próbie... Wyniki dostanę jutro... ”, mówiła wokalistka.

Film, który Sylwia Lipka zamieściła na Tik Toku zniknął, jednak jej fani udostępnili je na Instagramie.

Z kolei tydzień temu produkcja Tańca z Gwiazdami poinformowała, że na parkiecie nie pojawi się aktor, Bogdan Kalus i jego partnerka Lenka Klimentowa. Oboje przebywali na kwarantannie. Zabrakło także Jana Klimenta, męża tancerki.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sylwia dasz radę! Wierzę w ciebie! Wyzdrowiejesz! Jesteśmy z tobą. Masz w nas wsparcie. Kocham cie skarbie 🥺

Post udostępniony przez 💜 ANANASY SYLWI 💜 (@ananasysylwi_offical)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.