Sylwia Grzeszczak, Eurowizja, Sylwia Grzeszczak pojedzie na Eurowizję
Fot. Facebook @Sylwia Grzeszczak
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sylwia Grzeszczak pojedzie na Eurowizję z Polski? Gwiazda zdradziła swoje plany. Będziecie zaskoczeni!

KONRAD SZCZĘSNY 30 maja 2017 07:30
Sylwia Grzeszczak, Eurowizja, Sylwia Grzeszczak pojedzie na Eurowizję
Fot. Facebook @Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak od kilku lat jest przez fanów Eurowizji wskazywana jako wymarzona reprezentantka Polski w tym konkursie. Co ciekawe, na jej piosenki zwracają rownież uwagę sympatycy tego wydarzenia z zagranicy i podkreślają, że piosenki Polki świetnie sprawdziłyby się na arenie międzynarodowej. Czy istnieje szansa, że wokalistka będzie reprezentowała kraj na nadchodzącej Eurowizji w Lizbonie i zostanie bardziej doceniona przez telewidzów i jury niż Kasia Moś, która w stolicy Ukrainy broniła barw Polski z utworem „Flashlight”?

Polecamy też: TYLKO U NAS ekskluzywny wywiad z Kasią Moś! Co mówiła o tegorocznej Eurowizji?

Sylwia Grzeszczak o swoim udziale w Eurowizji

W najnowszym wywiadzie gwiazda odniosła się do plotek i spekulacji na temat reprezentowania Polski na Eurowizji. Już zimą tego roku pojawiły się spekulacje, że wokalistka, która wylansowała takie przeboje, jak „Małe rzeczy” czy „Tamta dziewczyna” będzie chciała wziąć udział w konkursie z utworem „All for you”, który znalazł się na wydanym w listopadzie trzecim solowym krążku artystki.

>>All for you<< to utwór balladowy, szczególny dla mnie”, zwierzyła się Sylwia Grzeszczak w rozmowie z Party.pl

Jednocześnie wokalistka przyznała, że obserwuje konkurs i nie wyklucza udziału w nim!Jeśli pojadę na Eurowizję, będzie to wyjątkowy czas dla mnie i wyjątkowy moment w mojej karierze. To naprawdę ogromne wydarzenie!”, powiedziała.

Polecamy też: Od niesfornej dziewczynki do niekwestionowanej gwiazdy pop. Tak zmieniła się Sylwia Grzeszczak

Fani chcą udziału Sylwii Grzeszczak w Eurowizji

Sylwia Grzeszczak co roku jest namawiana do udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji przez swoich fanów. Warto nadmienić, że wokalistka w 2003 lub 2004 r. zgłosiła się do preselekcji, które wyłoniły polskiego reprezentanta na dziecięcą wersję wydarzenia, jednak nie została wówczas zakwalifikowana do ścisłego finału krajowych eliminacji. Jej utwory miały już jednak okazję zostać docenione na arenie międzynarodowej. W 2015 r. Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji OGAE Polska wystawiło jako swoją reprezentantkę w OGAE Song Contest utwór „Kiedy tylko spojrzę” Sylwii Grzeszczak. Oceniały go oddziały z innych krajów. W finale Polka zajęła znakomite 3. miejsce. To drugi najwyższy wyniki w OSC, a najwyższy wynik od kiedy OGAE Polska uczestniczy w tej zabawie!

Polecamy też: „Bolą mnie plotki dotyczące mojej prywatności”. Sylwia Grzeszczak o ciemnych stronach show-biznesu, dziecku i mężu

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.