Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk zachwycił wspólną fotografią z ukochaną

Tak spędzili Sylwestra!

Olga Figaszewska 1 stycznia 2021 19:15
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Jarosław Bieniuk pożegnał stary rok u boku ukochanej. Jak od pewnego czasu informowały media... sportowiec znalazł miłość. Para coraz częściej jest widywana w swoim towarzystwie. Para strzeże swojej prywatności. Teraz Jarosław Bieniuk uchylił rąbka tajemnicy i pokazał zdjęcie z wybranką na Instastories.

Sylwester Jarosława Bieniuka

Relacja pary wciąż się rozwija. Ale zakochani nie komentują swojego związku. Jak podawało jakiś czas temu Na Żywo ukochana byłego piłkarza poznała jego dzieci. Pociechy Jarosława Bieniuka od razu ją polubiły!

Sama Zuzanna Pactwa zaznaczyła, że nie chce wypowiadać się na temat łączącego ich uczucia.

,,Na chwilę obecną chciałabym zachować swoje życie prywatne dla siebie. Skomentuję to, gdy już będę na to gotowa", mówiła modelka w komentarzu dla Twojego Imperium.

Jarosław Bieniuk zamieścił teraz wyjątkową fotografię z ukochaną. Były piłkarz i Zuzanna Pactwa spędzili razem Sylwestra. Sportowiec pokazał, jak witali Nowy Rok! Do fotografii, która pojawiła się na InstaStories para pozuje na tle choinki.

„Happy New Year”, podpisał kadr sportowiec, dodając emotikon serduszka.

Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 

Jarosław Bieniuk, Sylwester 2020/2021
Fot. Screen InstaStories/@jaretpalmer

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.