sylwester, karnawał, fajerwerki
Fot. Adobe Stock
SYLWESTER

Sylwester 2018 z Polsatem, TVN-em czy TVP? Wiemy, czym stacje zaskoczą nas w tym roku! 

Sprawdź, kto zaśpiewa!

Gabriela Czernecka 6 grudnia 2018 15:53
sylwester, karnawał, fajerwerki
Fot. Adobe Stock

Nie masz planów na Sylwestra 2018? Największe stacje telewizyjne specjalnie dla swoich widzów organizują  koncerty z największymi polskimi, ale i zagranicznymi gwiazdami. Sylwester 2018 z Dwójką w Zakopanem, Sylwester z Polsatem 2018 w Chorzowie, a Sylwester 2018 z TVN w Warszawie. Kto i gdzie wystąpi? Poznajcie szczegóły! 

Sylwester 2018 z Polsatem - gdzie i kto zagra?

Sylwester z Polsatem 2018 wbrew przewidywaniom nie odbędzie się w Katowicach. Choć miasto od kilku lat było gospodarzem tej imprezy, to w tym roku ze względu na odbywający się szczyt klimatyczny COP24, któremu podporządkowano całą organizację miasta. Władze stacji Polsat postanowiły przenieść imprezę do.. Chorzowa. Sylwester z Polsatem 2018 odbędzie się na Stadionie Śląskim. Jak na razie jedyną potwierdzoną gwiazdą jest Michał Szpak.

Sylwester 2018 z TVP2  - gdzie i kto zagra?

Sylwester 2018 z Dwójką odbędzie się w Zakopanem. Choć nie są jeszcze znani wszyscy artyści, to sukcesywnie pojawiają się informacje na temat kolejnych gwiazd. Już wiadomo, że w Zakopanem wystąpi: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, oraz Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i The Voice Kids

Sylwester 2018 z TVN - gdzie i kto zagra?

Sylwester 2018 z TVN odbędzie się w Warszawie, na Placu Bankowym. Jak na razie nie wiadomo, kto wystąpi, ale już podano, że nie będzie pokazu fajerwerków o północy. Zamiast tego odbędzie się pokaz laserowy, który jest cichy i nie stresuje zwierząt.  A Wy, gdzie będziecie spędzać tegorocznego sylwestra?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.