Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
WIELKANOC 2019

Tak Anna i Robert Lewandowscy spędzają Wielkanoc z najbliższymi

To zdjęcie rozczuliło fanów pary...

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2019 15:47
Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Mimo że na co dzień nie mają zbyt wielu okazji, by spędzać razem czas, święta są dla nich absolutnym wyjątkiem. Anna i Robert Lewandowscy zaprosili najbliższych do swojego domu w Monachium i spędzają z nimi tegoroczną Wielkanoc. Zdjęcie, które z tej okazji zamieścił w sieci kapitan reprezentacji Polski, rozczuliło jego fanów!

Święta Wielkanocne Lewandowskich - rodzinne zdjęcie na Instagramie

„Kochani, wszystkim bardzo serdecznie życzymy radości płynącej ze Zmartwychwstania Jezusa. Zdrowia, spokoju, pogody ducha i cudownego czasu z najbliższymi”, napisała pod udostępnioną w sieci fotografią Anna Lewandowska.

Na swoim profilu pierwszy opublikował ją Robert, który napisał po polsku i po angielsku: „Życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt! #familytime”.

Na fotografii widać m.in. mamę Roberta Lewandowskiego, Iwonę, jego teściową Marię Stachurską, brata Anny Lewandowskiej, Piotra wraz z jego dziewczyną oraz Klarę, która czwartego maja skończy dwa latka.

Fani składają Annie i Robertowi Lewandowskim życzenia świąteczne

Fotografię na profilu Roberta Lewandowskiego polubiło już ponad 260 000 osób, zaś u Anny Lewandowskiej niemal 80 000. Przy okazji fani składają życzenia swoim idolom.

„Wszystkiego najpiękniejszego w te święta”, „Dziękujemy i nawzajem”, „Spokoju oraz dobrych, rodzinnych świat”, piszą pod zdjęciem.

My również dołączamy się do tych życzeń!  

Zdjęcie udostępnił także Robert. Widać na nim m.in. Klarę, mamę i teściową sportowca.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.