O NICH SIĘ MÓWI

Opublikowano oficjalny, świąteczny portret Melanii i Donalda Trumpów!

Uwagę zwraca jeden szczegół…

Olga Figaszewska 19 grudnia 2018 13:55

Nie tylko rodzina królewska! Również Biały Dom opublikował pierwsze świąteczne fotografie Melanii i Donalda Trumpów! W Białym Domu panuje już wyjątkowa atmosfera!

Świąteczne zdjęcie Melanii i Donalda Trumpów

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia rozpoczęły się już na początku grudnia. To wtedy Melania Trump podzieliła się w mediach społecznościowych relacją z przystrajania Białego Domu. Co ciekawe, sama Melania zajęła się projektowaniem ozdób, ale w dekorowaniu pomagali jej wolontariusze z całego kraju. „To najbardziej radosny moment roku, gdy przyozdabiamy Biały Dom na święta. Chcemy uczcić serce i ducha Amerykanów”, oznajmiła Pierwsza Dama. „W imieniu mojej rodziny życzymy wszystkim bardzo wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku”, dodała.

Teraz w sieci zamieszczono oficjalny, świąteczny portret Melanii i Donalda Trumpów, wykonany podczas uroczystego balu w Białym Domu. Za fotografię odpowiada Andrea Hanks. Prezydencka para pozuje na tle choinek, uśmiechnięci trzymają się za dłonie i wyglądają na niezwykle szczęśliwych.

Pierwsza dama zachwyca na nim obcisłą, białą kreacją z golfem, która perfekcyjnie podkreślała jej figurę. Ale największe wrażenie zrobiła nowa fryzura. Melania odświeżyła kolor włosów. I chociaż jej metamorfoza nie do końca spodobała się internautom, trzeba przyznać, że wyglądała olśniewająco! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.