nowy dom Meghan i Harry, Frogmore House
Fot. EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Święta Harry'ego i Meghan nie były idealne. Para nie została wpuszczona do restauracji!

Takie wytłumaczenia właściciela nigdy byśmy nie wymyślili!

Rafał Kowalski 29 grudnia 2019 14:55
nowy dom Meghan i Harry, Frogmore House
Fot. EAST NEWS

Decyzja o tym, że książę Harry i księżna Meghan z dzieckiem spędzą Boże Narodzenie poza Wielką Brytanią została przyjęta przez wielbicieli rodziny królewskiej dwojako. Jedni byli zdziwieni i rozczarowani, inni rozumieli, że odwiedziny mamy Meghan Markle, która mieszka w Kanadzie, to logiczny pomysł. Tak czy tak, czas spędzony w Ameryce Północnej nie był idealny… Wszystko przez jedną niemiłą sytuację. 

Harry i Meghan wyproszeni z restauracji w Kanadzie

Uprawianie joggingu, piesze spacery i wizyty w restauracjach – tak zagraniczne media opisywały Święta, które Meghan i Harry spędzali z mamą księżnej w Kanadzie. Jak poinformował portal Page Six, jednego dnia doszło do szokującej sytuacji. Mianowicie, tak ważni goście jak członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zostali poproszeni o opuszczenie jednej z knajp. Mowa o restauracji Deep Cove Chalet. Według relacji dziennikarzy jej właściciel uznał, że lokal nie spełnia wymogów bezpieczeństwa, które powinien zapewnić VIPom.

Podobne zdanie miała jego żona, która przy okazji życzyła Meghan i Harry’emu wszystkiego, co najpiękniejsze. „Horth Hill przez wizytę Sussexów jest teraz bardzo popularnym miejscem. Mam nadzieję, że dobrze się tu czują i życzę im wszystkiego najlepszego”, miała powiedzieć w rozmowie z Page Six.

Meghan Markle zanim zaczęła spotykać się z księciem Harrym mieszkała w Kanadzie siedem lat. Jesteśmy więc pewni, że szybko udało się jej znaleźć inne miejsce, w którym mogła spędzić z bliskimi urocze popołudnie. 

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. MICHELE SPATARI/AFP/East News

Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.