Edyta Górniak, VIVA! 2017, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak podzieliła się z fanami niezwykłym zdjęciem. Dlaczego te święta były dla niej aż tak ważne?

Olga Figaszewska 27 grudnia 2017 11:00
Edyta Górniak, VIVA! 2017, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA

 

Święta Bożego Narodzenia dla każdego z nas są wyjątkowym wydarzeniem. Niektórzy spędzili go w górach, inni w ciepłych krajach, a niektórzy w zaciszu domowego ogniska. Dla wokalistki był to czas pojednania, miłości i harmonii. Edyta Góniak podzieliła się fanami wyjątkowym zdjęciem z rodziną. Jak spędziła ostatnie dni?

 

Zobacz też: W górach, w ciepłych krajach, a może w zaciszu rodzinnego domu? Tak gwiazdy spędziły Święta Bożego Narodzenia 2017!

 

Święta Edyty Górniak

Edyta Górniak doskonale wie, że najcenniejsze chwile w życiu, to te spędzone z rodziną. Wciąż znajduje sięw  ciągłym biegu - spotkania, wywiady, koncerty, a od ponad roku mieszka w Los Angeles. Dlatego w tegoroczne święta artystka zasiadła do wigilijnego stołu z najbliższymi!  Wokalistka podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią z siostrą i mamą! „Niespodzianka dla Mamy. Obie córcie przy Wigilijnym stole ❤️ , napisała. 

 

 

„To super niespodzianka dla mamy widać że panie są siostrami bo bardzo podobne❤❤ pozdrawiam Panią i rodzinę”, „Cudowny prezent ❤ czas spędzony z rodziną jest najpiękniejszy! Przytulam ♡ ", „Tak wlasnie wyglada szczescie❤❤❤”, piszą wzruszeni fani.

 

 

Edyta Górniak o relacji z mamą

Jest to o tyle wyjątkowy moment, ponieważ jeszcze do niedawna relacje między Edytą Górniak, mamą a siostrą były nieco skomplikowane (WIĘCEJ TUTAJ).  Wszystko zmieniło się w czerwcu 2015 r. Wtedy to ze sceny w Opolu Górniak pozdrowiła swoją mamę, co media od razu podchwyciły. Okazało się, że diwa i Grażyna Jasik pogodziły się kilka miesięcy wcześniej, gdy Edyta zdecydowała się zadzwonić do mamy po długiej przerwie.

 

Ostatnie święta również spędziły wspólnie. Wcześniej tak mówiła o relacji z mamą: – Odnalazłam mamę dzięki modlitwie. Znalazłam ten poziom miłości Bożej, który pozwolił mi wszystko w końcu prawdziwie wybaczyć. Moja mama przeszła ogromną metamorfozę. Teraz mamy taką więź, której nigdy nie miałyśmy. Dopiero jak mam 44 lata, mogę się z tego cieszyć. Moja mama jest teraz taka silna, mądra, dobra, wrażliwa – zwierzyła się Górniak Faktowi.

 

Zobacz też: „Najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą’’. Edyta Górniak planuje powiększenie rodziny!

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.