Edyta Górniak, VIVA! 2017, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak podzieliła się z fanami niezwykłym zdjęciem. Dlaczego te święta były dla niej aż tak ważne?

Olga Figaszewska 27 grudnia 2017 11:00
Edyta Górniak, VIVA! 2017, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA

 

Święta Bożego Narodzenia dla każdego z nas są wyjątkowym wydarzeniem. Niektórzy spędzili go w górach, inni w ciepłych krajach, a niektórzy w zaciszu domowego ogniska. Dla wokalistki był to czas pojednania, miłości i harmonii. Edyta Góniak podzieliła się fanami wyjątkowym zdjęciem z rodziną. Jak spędziła ostatnie dni?

 

Zobacz też: W górach, w ciepłych krajach, a może w zaciszu rodzinnego domu? Tak gwiazdy spędziły Święta Bożego Narodzenia 2017!

 

Święta Edyty Górniak

Edyta Górniak doskonale wie, że najcenniejsze chwile w życiu, to te spędzone z rodziną. Wciąż znajduje sięw  ciągłym biegu - spotkania, wywiady, koncerty, a od ponad roku mieszka w Los Angeles. Dlatego w tegoroczne święta artystka zasiadła do wigilijnego stołu z najbliższymi!  Wokalistka podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią z siostrą i mamą! „Niespodzianka dla Mamy. Obie córcie przy Wigilijnym stole ❤️ , napisała. 

 

 

„To super niespodzianka dla mamy widać że panie są siostrami bo bardzo podobne❤❤ pozdrawiam Panią i rodzinę”, „Cudowny prezent ❤ czas spędzony z rodziną jest najpiękniejszy! Przytulam ♡ ", „Tak wlasnie wyglada szczescie❤❤❤”, piszą wzruszeni fani.

 

 

Edyta Górniak o relacji z mamą

Jest to o tyle wyjątkowy moment, ponieważ jeszcze do niedawna relacje między Edytą Górniak, mamą a siostrą były nieco skomplikowane (WIĘCEJ TUTAJ).  Wszystko zmieniło się w czerwcu 2015 r. Wtedy to ze sceny w Opolu Górniak pozdrowiła swoją mamę, co media od razu podchwyciły. Okazało się, że diwa i Grażyna Jasik pogodziły się kilka miesięcy wcześniej, gdy Edyta zdecydowała się zadzwonić do mamy po długiej przerwie.

 

Ostatnie święta również spędziły wspólnie. Wcześniej tak mówiła o relacji z mamą: – Odnalazłam mamę dzięki modlitwie. Znalazłam ten poziom miłości Bożej, który pozwolił mi wszystko w końcu prawdziwie wybaczyć. Moja mama przeszła ogromną metamorfozę. Teraz mamy taką więź, której nigdy nie miałyśmy. Dopiero jak mam 44 lata, mogę się z tego cieszyć. Moja mama jest teraz taka silna, mądra, dobra, wrażliwa – zwierzyła się Górniak Faktowi.

 

Zobacz też: „Najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą’’. Edyta Górniak planuje powiększenie rodziny!

 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.