Rodzina Królewska, 4 pokolenia
Fot. Instagram @poeple
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wyciekły zdjęcia z królewskich przygotowań do Świąt! W kuchni pomagał nawet książę George

To on wraz z Królową skradli całe show!

Rafał Kowalski 22 grudnia 2019 08:58
Rodzina Królewska, 4 pokolenia
Fot. Instagram @poeple

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a przygotowania do Świąt nie ominą nawet członków rodziny Królewskiej. W sieci właśnie pojawiły się wyjątkowe rodzinne zdjęcia, na których przedstawiciele 4 pokoleń krzątają się razem we wnętrzach pałacowych nad tradycyjnym brytyjskim puddingiem. I choć są to jedynie fotografie inscenizowane, to szczyt jest celny, a obrazek uroczy.

Cztery pokolenia rodziny królewskiej na jednym zdjęciu

Na fotografiach opublikowanych na instagramowym profilu brytyjskiej rodziny królewskiej widzimy Królową Elżbietę, Księcia Karola, Księcia Williama i jego syna George’a. Cała czwórka pochyla się nad powstającym na Święta puddingiem. Zdjęcia mają symbolizować ciągłość monarchii a także wesprzeć ciekawą inicjatywę.

Mowa o pomyśle Razem na Boże Narodzenie organizacji The Royal British Legion. Chodzi o wsparcie członków sił zbrojnych i ich rodzin oraz weteranów, którzy gromadzą się podczas specjalnie przygotowanych spotkań bożonarodzeniowych. Wspomniane budynie staną się centralną częścią zaplanowanych na 2020 rok spotkań. 99 sztuk zostanie też rozdanych w punktach wspomnianej organizacji.

Pomysł godny poparcia i promowania! Rodzinne zdjęcia też jednak zajmują mocno naszą uwagę. Ostatnia fotografia w podobnym składzie – kolejnych następców brytyjskiego tronu - została wykonana aż 4 lata temu! Wspaniałe pamiątki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.