Elton John
Fot. Jackie Brown/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Dopiero listopad, a my już mamy dla Was najlepszą bożonarodzeniową reklamę tego roku!

Gwiazdą wzruszającego spotu Sir Elton John

Rafał Kowalski 20 listopada 2018 20:58
Elton John
Fot. Jackie Brown/EAST NEWS

Jest taki moment w roku, kiedy na chwilę czas się zatrzymuje i jesteśmy tylko my wraz z naszymi najbliższymi. To Boże Narodzenie. I choć święta trwają zaledwie dwa-trzy grudniowe dni to wiele firm przypomina nam o nich już o dużo, dużo wcześniej. Rzadko kiedy zdarza się jednak, by marka robiło to w przyjemny dla odbiorców sposób…

Reklama świąteczna z Eltonem Johnem

Choć do tegorocznego Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc to dom handlowy John Lewis postanowił już tydzień temu udostępnić na swoich kanałach w social mediach reklamę, dzięki której przypomina o świątecznej atmosferze. Gwiazdą spotu został Elton John, który coraz rzadziej bierze udział w podobnych przedsięwzięciach. Tym razem możemy mu tylko serdecznie podziękować, bo dzięki niemu i jego piosence Your Song możemy przedstawić Wam najbardziej wzruszającą reklamę bożonarodzeniową, jaką zobaczycie w tym roku.

Czas pędzi, domownicy rosną, ale są pewne rzeczy, które nigdy się nie zmieniają. Rodzinne ciepło i tradycja dawania prezentów, które dla niektórym dzieciom mogą zmienić całe życie… O co chodzi? Zobaczcie spot marki John Lewis z Eltonem Johnem w roli głównej.

Podoba Wam się? Pokażcie go swoim przyjaciołom! Dołączcie do 10 milionów internautów, którzy zachwycili się reklamą przez pierwszy tydzień od jej udostępnienia. 

Elton John
Fot. Instagram Eltona Johna

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?