KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate i William pokazali świąteczne zdjęcie z dziećmi! Uwagę przykuwa książę Louis…

Patrząc na tę fotografię, trudno się nie wzruszyć

Konrad Szczęsny 14 grudnia 2018 14:03
Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. East News

Mimo że istniały realne obawy, że książę Louis nie pojawi się na okolicznościowej kartce pocztowej, która co roku publikowana jest w mediach z okazji świąt Bożego Narodzenia, okazały się one płonne. Pałac Kensington właśnie zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widoczne są wizerunki Kate, Williama oraz trójki ich dzieci: księcia George'a i Louisa oraz księżniczki Charlotte. Fani brytyjskiej monarchii są tą fotografią zachwyceni!

Pocztówka świąteczna Kate i Williama z dziećmi 2018

Widzimy na niej wizerunki pięciorga członków rodziny królewskiej. Księżna Kate trzyma na kolanach półrocznego księcia Louisa, zaś księżniczka Charlotte i książę George stoją po jednej i drugiej stronie księcia Williama, obejmując go.

To o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno istniały obawy, że ulubieńcy Brytyjczyków nie będą chcieli, by na pocztówce znalazła się podobizna najmłodszego dziecka. Do tej pory oficjalnie opublikowano dwa zdjęcia księcia Louisa tuż po jego narodzinach, po chrzcie w lipcu oraz przy okazji urodzin księcia Karola.

Dlaczego Kate i William nie pokazują publicznie księcia Louisa?

Mówiło się, że Kate i William za wszelką cenę zamierzają chronić jego wizerunek, ponieważ wychodzą z założenia, że i tak nie zasiądzie na brytyjskim tronie, zaś medialny zgiełk i zainteresowanie paparazzich mogą mu jedynie zaszkodzić. Dlatego też ograniczyli jego pokazywanie przy okazji publicznych wyjść do minimum  

Książę Karol z księciem Louisem i księżną Kate w The Telegraph
Fot. Screen za Pudelek.pl
 

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.