Książę Harry i księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry i księżna Meghan pobili rekord Guinnessa. Nie uwierzycie, w jakiej dziedzinie!

Tego się nie spodziewaliśmy...

Gabriela Czernecka 3 kwietnia 2019 21:37
Książę Harry i księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Profil na Instagramie księżnej Meghan i księcia Harry'ego wywołał w sieci spore zamieszanie. Wielu patrząc na tyle zdjęć książęcej pary stwierdziło, że najprawdopodobniej właśnie zostali rodzicami. Nic bardziej mylnego. Książę Harry i księżna Meghan zadebiutowali wczoraj w social mediach. Para utworzyła własne konto na Instagramie, gdzie będzie kontynuować swoją działalność. Jak się okazuje, Instagram Sussexroyal pobił właśnie rekord Guinnessa!

Instagram Meghan i Harry'ego - rekord Guinnessa 

Na ten moment profil na Instagramie książęcej pary obserwuje 2,9 mln użytkowników. Wielu zastanawiało się jednak, dlaczego para zdecydowała się założyć osobne konto, skoro dotychczas współprowadzili profil wraz z Kate i Williamem. Chęć pracy na własny rachunek i promocja swojej osoby, a może konflikt z książęcą parą Cambridge wciąż trwa?

Uspokajamy, Harry i Meghan od samego początku chcieli wieść życie z dala od królewskich obowiązków i medialnego szumu. O ile od obowiązków z ramienia królowej nie mogą zrezygnować, o tyle nic nie stoi im na przeszkodzie, by usunąć się w cień i wieść spokojne życie na terenie swej wiejskiej posiadłości.

Mimo to już stali się światowymi ambasadorami rodziny królewskiej i... właśnie zapisali się w historii! W jaki sposób? Pobili rekord Guinnessa. A wszystko za sprawą swojego konta na Instagramie. Jak czytamy na oficjalnym Twitterze GunnesWorldRecords, konto SussexRoyal na Instagramie zdobyło ponad milion obserwujących w... mniej niż sześć godzin! Na ten moment profil książęcej pary obserwuje niemal trzy miliony użytkowników. Wygląda na to, że książęcej parze można tylko pogratulować!  

Księżna Meghan w ciąży
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.