Adam Levine
Fot. Instgaram
O TYM SIĘ MÓWI

Miało być show, jest miażdżąca krytyka! „Najbardziej beznadziejny występ wszech czasów”

Fani „Maroon 5" oburzeni po koncercie grupy na Super Bowl

VIVA! 4 lutego 2019 12:59
Adam Levine
Fot. Instgaram

Lady Gaga, Madonna, Beyonce, Katy Perry… Występy tych gwiazd w poprzednich edycjach Super Bowl doczekały się morza komplementów od fanów wydarzenia. Wybór samych hitowych piosenek, bogata pirotechnika i kilkudziesięciu tancerzy to coś do czego przyzwyczaiły nas gwiazdy uświetniające przerwę najważniejszego sportowego wydarzenie w Ameryce. Niestety, tegoroczny mini koncert w opinii widzów był… rozczarowujący.

Maroon 5 na Super Bowl 2019 – opinie

Tegoroczny występ na Super Bowl od początku był skazany na porażkę? Wielu fanów twierdzi, że tak. Wszystko przez fakt, że na kilka miesięcy przed wydarzeniem, udziału w nim odmówiły zarówno Rihanna, jak i P!nk. Organizatorzy na ostatnią chwilę musieli więc zaproponować koncert innemu artyście. Ostatecznie padło na Adama Levine’a i jego grupę Maroon 5

Niestety koncert zespołu zebrał miażdżącą krytykę ze strony internautów, którzy zarzucili Levine’owi małe zaangażowanie w występ oraz ogólną nudę zamiast show, które tak jak poprzednie przejdzie do historii popkultury. O tym, że koncert nie podobał się dużej części widzów niech świadczą oceny pod wideo zamieszczonym w sieci. W tej chwili liczba łapek w dół, oznaczających rozczarowanie, sięga już 100 tysięcy, gdzie opinii pozytywnych jest zaledwie 12 tys. Nie pomogli nawet goście Maroon 5, czyli Travis Scott i Big Boi.

„Nie udało im się wcale zaimponować” oraz „To był najbardziej beznadziejny i od razu wypadający z pamięci występ na Super Bowl wszech czasów” – to tylko niektóre z komentarzy, które napisali internauci. Podobnego zdania są dziennikarze takich tytułów jak New York Times czy The Guardian.

Żeby nie zostawić na muzykach Maroon 5 jedynie suchej nitki możemy na koniec wspomnień o jednym plusie, który zauważyła duża część pań oglądających show. To moment, w którym Adam Levine zdjął koszulkę i pochwalił się swoimi tatuażami.

A Ty co myślisz o tym występie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Levine (@adamlevine)

Adam Levine, Super Bowl 2019
Fot. AL BELLO/Getty AFP/East News
Adam Levine, Maroon 5, Super Bowl 2019
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.