TYLKO U NAS!

Dostojne rękawy, misternie ułożony tren… Tak wyglądają suknie ślubne Agnieszki Kaczorowskiej! 

Projektantka zdradziła nam szczegóły!

Gabriela Czernecka 10 września 2018 15:26

Agnieszka Kaczorowska już po ślubie! Tancerka wraz z partnerem, Maciejem Pelą powiedzieli sobie tak w piątek, 7 września 2018 roku w Toskanii. Zakochanym udało się zachować całą ceremonię w tajemnicy. Uroczystość odbyła się z dala od mediów, a obecni na uroczystości była tylko rodzina i najbliżsi pary. Mamy zdjęcia sukni ślubnych Agnieszki Kaczorowskiej. Jak wyglądała panna młoda? Zobaczcie sami! 

Suknie ślubna Agnieszki Kaczorowskiej

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej już za nami. Tancerka i aktorka znana z roli Bożenki w Klanie wyszła za mąż za tancerza, Macieja Pelę. Para powiedziała sobie tak z dala od mediów, 7 września 2018 roku w Toskanii. Para wszystko zaplanowała w najdrobniejszych szczegółach. „W naszym projekcie "W" (od wedding (ang. ślub) - przyp. red.) robimy wszystko tak, jak my chcemy. Nie ma w tym nawet grama czegoś, co nam ktoś narzucił. Nic. Nawet najmniejszej rzeczy. Wszystko przygotowaliśmy sami”, wyznali w rozmowie z Plejadą.

Agnieszka Kaczorowska już kilka tygodni temu zapowiadała, że zamierza wziąć ślub w tajemnicy przed mediami. Każdy ma swój stereotyp w głowie, co znaczy za szybko, za wolno. Jeżeli ktoś kieruje się własnym sercem, to nigdy nie ma "za". Jest tak, jak ma być. (…) Szczegółami pochwalę się po wydarzeniu. Ślub to jest prywatny czas i ważne, żeby nie było niezaproszonych gości”, mówiła Plejadzie. Marzenie aktorki spełniło się. 

Na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się właśnie zdjęcie ze ślubu, które opatrzyła romantycznym podpisem: „Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach...”. Udało nam się dotrzeć do ekskluzywnych fotografii prosto z przymiarek sukni ślubnych Agnieszki Kaczorowskiej.

A co o samych sukniach panny młodej mówi projektantka? „Projekt głównej sukni ślubnej Agnieszki Kaczorowskiej to najbardziej wyrafinowane spojrzenie na lekkość, zwiewność, delikatność. W procesie tworzenia bardzo ważny był dla nas ruch, to jak suknia będzie współgrała z niesamowitym wdziękiem i gracją Agnieszki”, zdradza.

„Ogromną rolę odegrała tu też siła skojarzeń - tych najpiękniejszych i ważnych dla pary młodej. Nieprzypadkowy motyw delikatnej mgiełki, która jakby przed chwilą pojawiła się na tkaninie to celowy zabieg, który nawiązywał do miejsca ceremonii. Aby go osiągnąć nad wykończeniem sukni pracowało aż pięć plastyczek, dzięki którym zamierzony efekt 3D stał się widoczny gołym okiem. Elegancja projektu została wyjątkowo podkreślona w bardzo dostojnych rękawach i misternie ułożonym dole sukni. Kropką nad i jest tu Agnieszka, nie możemy się doczekać oficjalnych zdjęć z tego wyjątkowego dnia”, mówi Viola Piekut.

Faktycznie, kreacje aktorki prezentują się naprawdę wyjątkowo. Młodej parze serdecznie gratulujemy, a Was zapraszamy do naszej galerii. Zobaczcie, jak w dniu ślubu prezentowała się Agnieszka Kaczorowska!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.