Beyoncé, Beyonce Knowles
Fot. Instagram @beyonce
O TYM SIĘ MÓWI

Beyoncé pokazała zdjęcie sukni ślubnej z odnowienia przysięgi małżeńskiej! 

Ta kreacja robi wrażenie

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2019 09:59
Beyoncé, Beyonce Knowles
Fot. Instagram @beyonce

Jak wyglądała suknia ślubna Beyoncé? Wreszcie gwiazda podzieliła się z fanami jej fotografią. Zniewalająco piękna, biała kreacja, podkreślająca figurę artystki zachwyciła jej fanów. To właśnie w niej Beyoncé odnowiła przysięgę małżeńską z Jayem Z w ubiegłym roku. Zdjęcie znalazło się w krótkim filmiku gwiazdy, podsumowującym 2018 roku. Co jeszcze się w nim znalazło? 

Suknia ślubna Beyoncé - jak wyglądała?

Beyoncé i Jay Z w ubiegłym roku odnowili przysięgę małżeńską. W ten sposób para uczciła 10. rocznicę ślubu. Para uchodzi za jedną z najlepiej dobranych w show-biznesie, ale nie udało się im uniknąć kryzysów. Te postanowili przepracować, walczyli o swój związek. Z pewnością nie było im łatwo zwłaszcza, że media nieustannie rozpisywały się o zdradach Jaya.

W końcu raper w wywiadzie z Deanem Baquetem z New York Timesa, przyznał, że gdyby nie terapia, jego małżeństwo z Beyoncé by się rozpadło: „Musisz przeżyć. Więc wchodzić w tryb przeżycia, a co się wtedy dzieje? Zamykasz się na emocje. Nawet z kobietą, emocjonalnie jesteś zamknięty, nie możesz się zrozumieć… W moim przypadku to głębokie. I z tego się wszystko bierze… niewierność”, powiedział.

Tym samym potwierdził ciągnące się plotki. Podobno para początkowo planowała nagrać wspólny album, który miałby pomóc im rozliczyć się z niewiernością. Ostatecznie jednak sprawy między nimi ułożyły się inaczej, bowiem oboje wydali osobne, ale bardzo mocne płyty. „Używaliśmy naszej sztuki jako formy terapii. A dalej była muzyka, którą ona robiła w tym czasie. Jej płyta wyszła więc jako opozycja do wspólnego albumu, nad którym pracowaliśmy. Nadal mamy mnóstwo tej muzyki. I tym właśnie się ona stała. Nigdy nie było momentu, w którym stwierdziłem: zrobię tę płytę. Ona była ze mną cały czas.”, powiedział Jay Z.

Ale najlepszym miejscem w huraganie jest jego środek. Najlepsze miejsce jest w samym centrum bólu. I to właśnie tam siedzieliśmy. I było to niekomfortowe. Dużo rozmawialiśmy. Byłem bardzo dumny z muzyki, którą zrobiła, a ona była dumna ze sztuki, którą ja stworzyłem. I na końcu mieliśmy naprawdę duży szacunek do pracy drugiej osoby. Myślę, że ona jest wspaniała”, dodaje.

Małżeństwu udało się pokonać przeciwności losu. Dziś wspólnie wychowują trójkę dzieci - Blue Ivy i bliźniaki: Rumi Sira. W 2018 roku Beyoncé i Jay Z świętowali 10. rocznicę ślubu, którą obchodzili, odnawiając przysięgę małżeńską. Podsumowując miniony rok Beyoncé podzieliła się z fanami krótkim filmem, w którym zawarła najważniejsze fotografie z ubiegłego roku. Wśród nich nie zabrakło także... zdjęcia z tej prywatnej uroczystości!

Dzięki temu mieliśmy okazję podziwiać jej suknię ślubną. Beyoncé miała na sobie białą kreację z przeźroczystymi rękawami, z gorsetem, długim rybim ogonem i imponującej długości welonem. Suknia autorstwa Galii Lahav ozdobiona została kryształkami Swarovskiego. Co ciekawe, kreacją artystka oddała hołd ślubnej sukni królowej Wiktorii. Jak przystało jednak na Beyoncé, do sukni ślubnej dodała element od siebie - ciemne, malutkie okulary przeciwsłoneczne. Jay Z miał na sobie biały garnitur, do którego dobrał białe buty. 

Koszt sukni ślubnej Beyoncé szacuje  się na około 50 tysięcy złotych. Jak Wam się podoba? 

Beyoncé, Beyonce Knowles, Jay Z
Fot. Instagram @beyonce

Beyoncé, Beyonce Knowles, Jay Z
Fot. Instagram @beyonce

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.