Królewskie życie

O tej kreacji można już tylko pomarzyć. Sukienka księżniczki wyprzedana! 

Lubicie styl księżniczki?

Monika Katarzyna Krupska 25 kwietnia 2018 14:30

23 kwietnia wszystkie oczy na świecie były zwrócone ku drzwiom szpitala św. Marii w Londynie. Pałac Kensington wydał oficjalny wpis, że księżna Kate lada moment urodzi trzecie Royal Baby. Pod budynkiem zebrały się tłumy fanów i dziennikarzy. Każdy za kilka godzin chciał zobaczyć najmłodszego członka rodziny królewskiej. 

Stylizacje księżniczki Charlotte

Zanim mały książę został zaprezentowany światu, to w szpitalu odwiedzili go brat z siostrą. Książę George ubrany był w koszulę, sweterek i jak zawsze miał spodenki do kolan. Natomiast księżniczka Charlotte miała założoną piękną, niebieską sukienkę w kwiatki i sweterek. Niespeszona tłumem, pomachała również zebranym i posłała kilka uśmiechów. 

Wiosenna sukienka nie uszła na uwadze internautkom, które szturmem ruszyły na sklepy internetowe. Kreację znalazły w sklepie Little Alice London, który prowadzi Alice Avenel - koleżanka księżnej Kate z czasów szkolnych. Sukienka za 40 funtów w kilka godzin została wyprzedana. Jak widać, każdy chce aby ich dziecko wyglądało, jak mała księżniczka.

Co myślicie o tej kreacji? Lubicie styl księżniczki Charlotte?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.