Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Stuhr zachwycił fanów rodzinnym zdjęciem z wakacji! 

Mały Tadzio to cały tata?

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2018 13:55
Maciej Stuhr, VIVA! sierpień 2016
Fot. Tomek Tyndyk

Czas beztroskich chwil i urlopowych wyjazdów powoli dobiega końca. Gwiazdy korzystają z ostatnich podrygów lata i choć na moment starają się oderwać od szarej rzeczywistości. Maciej Stuhr właśnie udał się na rodzinne wakacje. Spędza je wraz z rodzicami! Dokąd wyjechali?  

Rodzinne wakacje Stuhrów

Maciej Stuhr rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Aktor przebywa teraz na wakacjach. Wraz z żoną, Katarzyną Błażejewską-Stuhr i synkiem, Tadeuszem, a także rodzicami z Barbarą i Jerzym Stuhrami wyjechali na Sycylię. Pogoda ich nie rozpieszcza, ale nie tracą dobrych humorów. Zwiedzają malownicze zakątki wyspy i cieszą się swoim towarzystwem. 

Aktor zamieścił na Instagramie urocze rodzinne zdjęcie! „takiczas #rodzice #erice#sycylia #wakacje”, napisał Maciej Stuhr.

Trzy pokolenia na jednej fotografii! Fani zachwycają się w komentarzach i trudno się z nimi nie zgodzić. : „Uwielbiam Was Stuhrów 🤗 Oczywiście najpierw Tatę, potem Ciebie ❤ pozdrowienia dla całego klanu 🤓 wspaniałe zdjęcie 😍”, „Pan Jerzy wygląda na tym zdjęciu jak Pana starszy brat a nie tata. Mama zresztą też wygląda pięknie. Szczęście i spełnienie konserwuje ”, „Jeden mistrz, drugi mistrz, uśmiechnięci ludzie i przepiękny krajobraz. Czego chcieć więcej”.  

 

#takiczas #rodzice #erice #sycylia #wakacje @kach_blazejewska_dietetyk

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

 

 

 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.