Gabriela Czernecka 29 października 2017 08:50
1/4
Rodzice księżnej Kate sprzedają kostiumy na Halloween
Copyright @Perfect Pieces.com/ East News
1/4

Kolejny skandal z udziałem rodziny księżnej Kate! Tym razem chodzi o rodziców Kate Middleton, Carole i Mike'a, a właściwie ich sklep internetowy. Na stronie Party Pieces zostały wystawione na sprzedaż stroje na Halloween, które okrzyknięto zbyt... seksownymi i wręcz nieodpowiednimi dla dzieci! O co chodzi?!

 

Polecamy: Książę George wyglądał w Warszawie jak książę William jako dziecko. Podobieństwo jest uderzające!

 

Sklep internetowy rodziców Kate Middleton 

Wszystko wskazuje na to, że rodzina Kate Middleton nie ma teraz najłatwiejszego czasu. Niedawno pisano o wujku Kate, Garym Goldsmithie, który został zatrzymany przez policję za pobicie żony. Teraz skandal wywołali rodzice księżnej Kate, a dokładniej ich sklep internetowy. Firma Party Pieces powstała w 1985 roku i oferuje gadżety, drobiazgi i stroje na różnego rodzaju imprezy i okazje. „James stworzył nasze spersonalizowane ciasta, Catherine rozpoczęła pierwszą urodzinową stronę, a Pippa opracowała blog Party Pieces”, można przeczytać na stronie sklepu w zakładce "O nas". Produktami, które w ostatnim czasie mają ogromne wzięcie, są akcesoria oraz kostiumy na Halloween. Niestety, nie wszystkie z nich zyskały uznanie internautów. Sporo mam komentuje, że niektóre z nich są wręcz nieodpowiednie. „Party Pieces, firma należąca do rodziców księżnej Cambridge, oferuje seksualne kostiumy dla dziewczynek w wieku 4 lat”,  stwierdziła jedna z internautek, która brała udział w ankiecie prowadzonej przez Channel Mum.  

 

Przeprowadzona ankieta wykazała, że rodzice mają wiele uwag, co do produktów zaproponowanych przez firmę rodziców Kate Middleton. Oto dwa najistotniejsze: 

  • jeden ze strojów przeznaczony dla dziewczynek w wieku od 4 do 6 lat składa się z krótkiej, gorsetowej sukienki, czarnych rękawic i rajstopek. Cały kostium ozdobiony jest pajęczą siecią, a dziewczynka prezentująca komplet pozuje w pełnym makijażu. Aż 98 % rodziców stwierdziło, że nie pozwoliłoby nosić takiego kostiumu swojej córce. 
  • Równie kontrowersyjny okazał się kostium na Halloween o nazwie Headles Horseman. Przedstawia Drakulę bez głowy. Rodzice stwierdzili, że kostium z pewnością nie jest odpowiedni dla najmłodszej grupy wiekowej zwłaszcza, że towarzyszy mu imitacja zakrwawionej szyi, co według ankietowanych jest kompletnie nieodpowiednie. 

 

Zobacz także: Ostre imprezy, związek ze starszą kobietą. Co wiemy o Jamesie, młodszym bracie Kate Middleton?

 

Stroje na Halloween od rodziców Kate Middleton 

To nie pierwszy raz, kiedy sklep internetowy rodziców Kate Middleton znalazł się na celowniku Channel Mum. W zeszłym roku skandal wywołał strój królika, który uległ wypadkowi samochodowemu - ozdobiony śladami krwi i opon, przeznaczony dla dzieci od lat 7. „Dla biednego królika jest już trochę za późno, by nauczył się przechodzić przez ulicę”, brzmiał opis na stronie sprzedającego. Według ankiety przeprowadzonej przez Channel Mum 9 na 10 rodziców nie pozwoliłoby swojemu dziecku na założenie takiego kostiumu. „Ten strój jest niepokojący. Wyobraź sobie, że dziecko zostało zabite podczas wypadku drogowego i trzeba to zobaczyć? To straszne”, pisała matka trzyletniej dziewczynki na Facebooku. „Nie mogę uwierzyć, że niektóre dzieci noszą takie rzeczy. Czy sprzedawcy uważają to za możliwe do przyjęcia? To wstrząsające. Dlaczego ubierasz dziecko tak, jakby zginęło na drodze?!”, komentowała matka czterolatki. 

 

Jak widać, doświadczenia z poprzednich lat niewiele nauczyły właścicieli firmy Party Pieces, skoro tegoroczne kostiumy na Halloween również okrzyknięto nieodpowiednimi. Czy faktycznie takie są? Zobaczcie w naszej galerii kostiumy na Halloween ze sklepu internetowego rodziców Kate Middleton i oceńcie sami. 

 

Polecamy: Połączyła ich miłość do... latania! Co wiemy o Carole i Michaelu Middletonach, rodzicach księżnej Kate?

 

2/4
Kostiumy na Halloween rodziców księżnej Kate
Copyright @Printscreen Party Pieces.com
2/4

Stroje na Halloween prosto ze strony internetowej sklepu rodziców Kate Middleton. Czy rodzice księżnej Kate będą mieli problemy? Mowa m.in. o środkowym ze strojów, przedstawionym na powyższym zdjęciu. Według matek, które wzięły udział w ankiecie  Channel Mum, strój jest nieodpowiedni dla czterolatka.

 

Polecamy: Ostre imprezy, związek ze starszą kobietą. Co wiemy o Jamesie, młodszym bracie Kate Middleton?

3/4
Kostiumy na Halloween rodziców księżnej Kate
Copyright @Printscreen Party Pieces.com
3/4

Kontrowersje wzbudził również środkowy ze strojów, na którym dziewczynka wygląda, według rodziców biorących udział w ankiecie, seksownie i nieodpowiednio. Co więcej oprócz kontrowersyjnego stroju twarz dziewczynki pokryta jest pełnym makijażem, którego nie powstydziłaby się dorosła kobieta. 

 

Polecamy: Połączyła ich miłość do... latania! Co wiemy o Carole i Michaelu Middletonach, rodzicach księżnej Kate?

4/4
Rodzice księżnej Kate sprzedają kostiumy na Halloween
Copyright @Printscreen Perfect pieces.com
4/4

Jak myślicie, czy rodzice księżnej Kate powinni ponieść jakieś konsekwencje? Co ciekawe, niektóre zaprezentowane przez nich stroje na Halloween zostały skrytykowane już w ubiegłym roku... ale jak widać, rodzice Kate Middleton nie za bardzo się tym przejęli.

 

Polecamy: Połączyła ich miłość do... latania! Co wiemy o Carole i Michaelu Middletonach, rodzicach księżnej Kate?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?