Lista jest bardzo długa...

Monika Katarzyna Krupska 30 czerwca 2018 19:00

Żądania gwiazd przed koncertami często spędzają sen z powiek ich menadżerom. Ostatnio pisaliśmy o słomkach za 3 tysiące złotych i czerwonym papierze toaletowym, bez których Beyoncé nie może obejść się w trasie. Jednak jak się okazuje wymagania diwy nie są wcale najdziwniejsze na świecie! Przeczytajcie, czego życzą sobie pozostałe gwiazdy muzyki. W niektóre z nich, aż ciężko uwierzyć! 

Zachcianki gwiazd 

Jennifer Lopez na scenie występuje już od 19 lat! O jej fanaberiach krąży wiele legend, takich jak np. prywatny odrzutowiec, aby dotrzeć na koncert oraz podłoga o zapachu gardenii w miejscu gdzie będzie spać diwa. Apartament gwiazdy obowiązkowo musi być urządzony w białej tonacji, a sąsiadujące z nim pokoje muszą zostać przerobione na sale do fitnessu! Nic więc dziwnego, że gdy J.Lo została zaproszona do Indii, to indyjscy organizatorzy po przeczytaniu listy wymagań zrezygnowali z goszczenia diwy... Gdy wokalistka przyjechała do Trójmiasta, to na liście wymagań były jeszcze między innymi stół do masażu i dwie lampy weneckie. Najbardziej zadziwiający i tak jest fakt, że Lopez dostaje szału, jeżeli ktokolwiek ośmieli się wymieszać cukier w jej kawie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. 

Kolejną gwiazdą, która mocno lubi pomarudzić przed koncertem jest Lady Gaga. Piosenkarka w swojej garderobie musi mieć kosz owoców, bledner, dwie butelki białego wina (Kendall Jackson i Robert Mondavi), słomki, a także... butlę z tlenem! Gwiazda podobno tak denerwuje się występami, że boi się, że zabraknie jej powietrza! 

Jeśli chodzi o zachcianki Taylor Swift, to piosenkarka wymaga tylko dobrego jedzenia i picia! Autorka utworu Blank Space jest wielką fanką kawiarni Starbucks i prosi organizatorów o trzy kawy latte na mleku sojowym i chlebek dyniowy. Na jej liście znajdują się również dwa czteropaki Red Bulla, zgrzewka piwa Corona oraz New Castle oraz opakowanie lodów Ben&Jerry's. 

Justin Timberlake również należy do gwiazd, które mają wymagania. Przed koncertem na gdańskiej PGE Arenie do organizatorów wysłał bardzo ciekawą listę. Muzyk poprosił o: wodę Fiji, Colę Zero, słoik galaretki, masło orzechowe, miód organiczny i kosz świeżych owoców. Jeśli chodzi o trunki to te wyłącznie z górnej półki, czyli Jack Daniels, 901 Tequila, piwo Old Jamaica i czerwone wino. 

Do jednej z najbardziej wymagających piosenkarek z pewnością możemy zaliczyć Mariah Carey. Gwiazda przed podpisaniem kontraktu podsuwa spis swoich potrzeb, gdzie znajdują się punkty o zapewnieniu jej dwudziestu białych kociąt i stu białych gołębi! Jeśli to zostanie spełnione, to później diwie do szczęścia nie potrzeba dużo, wystarczy tylko kubełek panierowanych udek kurczaka. 

Z kolei lista Madonny nie jest długa, ale bardzo treściwa. Wokalistka wymaga między innymi domowego wystroju wnętrz, czyli pokój ma wyglądać dokładnie, tak jak jej własny. Gwiazda chce mieć również prywatnego kucharza oraz dużą ilości kwiatów w garderobie.

Przy pozostałych wymagających gwiazdach Britney Spears prezentuje się dość skromnie. Podczas jednego z koncertów zażądała stu świeżych fig oraz oprawiony obraz księżnej Diany, której piosenkarka jest fanką od lat. 

Myślicie, że gwiazdy nie potrafiłyby zagrać koncertu bez tego wszystkiego?  

1/5
Britney Spears w reklamie Kenzo
Copyright @ons.pl
1/5

Britney Spears podczas jednego z koncertów zażądała stu świeżych fig oraz oprawiony obraz księżnej Diany

2/5
Copyright @Getty Images
2/5

W garderobie Justina Timberlake'a musi się znaleźć: woda Fiji, Cola Zero, słoik galaretki, masło orzechowe, miód organiczny i kosz świeżych owoców

3/5
Mariah Carey schudła?!
Copyright @East News
3/5

Mariah Carey potrzebuje dwudziestu białych kociąt i stu białych gołębi!

4/5
Gala Met
Copyright @getty images
4/5

Madonna od organizatorów wymaga m.in. domowego wystroju wnętrz, czyli pokój ma wyglądać dokładnie, tak jak jej własny

5/5
Copyright @East News
5/5

Podłoga w apartamencie Jennifer Lopez ma mieć zapach gardenii 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.