Maciej Myszkowski, Justyna Steczkowska, Viva! 2015
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski pokonali kryzys?! „Przez sześć miesięcy bardzo się za sobą stęsknili…”

Olga Figaszewska 30 października 2017 14:00
Maciej Myszkowski, Justyna Steczkowska, Viva! 2015
Fot. Michał Pańszczyk

 

W kwietniu Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski, po 17 latach małżeństwa wspólnie podjęli decyzję o separacji. „Postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby (…) przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej”, napisała w oświadczeniu na Facebooku piosenkarka. Czy trudny okres już za nimi?!

 

Polecamy też: Justyna Steczkowska rozstaje się po 17 latach z Maciejem Myszkowskim! Znamy powody ich decyzji


Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski znów są razem?!

Maciej Myszkowski jeszcze niedawno mówił dziennikarzom: „Życie pokaże, czy nam się uda, czy nie”. Jak donosi magazyn „Flesz”, para postanowiła dać sobie drugą szansę. Z kryzysu udało im się wyjść obronną ręką? „Przez sześć miesięcy bardzo się za sobą stęsknili i przekonali się, że mogą na siebie liczyć”, mówi znajomy pary.


Justyna bardzo wspiera męża. Choć artystka mnóstwo koncertuje, zawsze powtarzała, że jej życiowe priorytety to być w pierwszej kolejności matką, potem żoną, a na końcu artystką.  Dlatego kiedy okazało się, że Maciej Myszkowski weźmie udział w kolejnej edycji „Agenta”, piosenkarka postanowiła, że w tym czasie sama zajmie się dziećmi. „Chciała by azjatycka przygoda naładowała go dobrą energią”, dodaje osoba z otoczenia pary.

 

Justyna Steczkowska z mężem i dziećmi,
Fot. Marek Straszewski

Justyna Steczkowska z mężem i dziećmi, VIVA! kwiecień 2006

 

Zobacz też: Justyna Steczkowska wróciła na salony. I znów zachwyca! Zobaczcie, jak artystka zmieniała się przez lata. Jej metamorfoza robi wrażenie…

 

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski uchodzą za jedną z najszczęśliwszych i najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Pobrali się w 2000 roku. Zawsze razem, silni pewnością, że mogą na siebie liczyć w najtrudniejszych chwilach. Wspólnie wychowują 17-letniego Leona, 12-letniego Stanisława i 4-letniej Helenki.

 

Czy para rzeczywiście do siebie wróciła? Na razie żadne z nich nie skomentowało tych doniesień.

 

Polecamy też: Zobacz, jak Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski się kiedyś kochali. Ekskluzywna sesja VIVY!

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.