Jak wyglądały, gdy rozpoczynały karierę?

Rafał Kowalski 16 marca 2019 19:15

Zna ich i kocha cała Polska, jednak nie wszyscy pamiętają, jak największe polskie gwiazdy wyglądały kilkanaście lat temu. Prezenterzy, aktorki, piosenkarki... Każdy jakoś zaczynał i, co jasne, nie zawsze od razu ze sztabem stylistów dbających o wygląd u boku. 

Stare zdjęcia gwiazd - galeria

Archiwalne zdjęcia polskich gwiazd mają jednak w sobie coś czarującego. Bo choć większość z nich zmieniła się diametralnie, to właśnie na myśl o starych czasach kręci się łezka w oku. Kolorowe stylizacje, mocne makijaże, na które dziś nikt by się nie zdecydował. Kilkanaście zdjęć, które zebraliśmy poniżej pokazuje, jak bardzo odmieniły się nie tylko pojedyncze osoby, ale i cały rodzimy show-biznes.

Zapraszamy Was na krótką wycieczkę do przeszłości. Każda fotografia pochodzi z początków kariery medialnej danej osoby. Co wtedy robili? Sprawdź koniecznie metamorfozy polskich gwiazd! 

TOP 10 największych metamorfoz gwiazd polskiego show-biznesu

1/10
Weronika Rosati, z lewej rok 2002
Copyright @TRICOLORS, East News
1/10

Weronika Rosati

Z lewej rok 2002. Weronika Rosati miała wówczas na koncie zaledwie dwie rolę filmowe i zaczynającą się przygodę z serial M jak miłość, ale bywała już na salonach. 

2/10
Katarzyna Zielińska, 2006 i dziś
Copyright @PIOTR FOTEK, REPORTER,
2/10

Katarzyna Zielińska

Ta metamorfoza gwiazdy robi wrażenie! Oto rok 2006 i dziś. Trzynaście lat temu aktorka zachwycała fotoreporterów kolorowymi i odważnymi stylizacjami. Rok później trafiła do obsadyBarw szczęścia”.

3/10
Krzysztof Ibisz, 1994 i po 25 latach
Copyright @ZENON ZYBURTOWICZ, FOTONOVA
3/10

Krzysztof Ibisz

Na jego koncie był pierwszy Wiktor publiczności, kilka filmowych ról, a na antenie TVP kultowy dziś program Czar par. Taki dla Krzysztofa Ibisza był 1994 rok, z którego pochodzi zdjęcie z lewej strony.

4/10
Agnieszka Woźniak-Starak - tak zmieniła się przez 14 lat
Copyright @TRICOLORS, East News
4/10

Agnieszka Woźniak-Starak

Oto metamorfoza gwiazdy w ciągu 14 lat. O tym, że Agnieszka była prezenterką TVP i współpracowała z Polskim Radiem niewielu już pamięta...

5/10
Małgorzata Kożuchowska, z lewej 2000 rok
Copyright @KRZYSZTOF WOJDA,REPORTER
5/10

Małgorzata Kożuchowska

Na zdjęciu z lewej Kożuchowska ma 28 lat. W 2000 roku widzowie znali ją już z dwóch filmów o Killerze, ale na miano najpopularniejszej aktorki w Polsce musiała jeszcze poczekać...

6/10
Doda, z lewej 2004 rok
Copyright @BLAWICKI PIOTR, East News
6/10

Doda

Pierwsze zdjęcie to 2004-2005 rok. Dorota stawała się w Polsce wtedy coraz popularniejsza. Na rynku pojawiła się kolejna płyta Virgin, z której pochodziła między innymi piosenka „Znak pokoju”, dzięki której wokalistka otrzymała pierwszą ważną statuetkę - nagrodę publiczności na Festiwalu w Sopocie

7/10
Kinga Rusin
Copyright @Instagram
7/10

Kinga Rusin

Tym czarno-białym zdjęciem Kinga Rusin sama podzieliła się z internautami kilka miesięcy temu. Prezenterka zaczęła pracę w mediach od stanowiska spikerki w TVP. Był to początek 1993 roku

8/10
Małgorzata Rozenek-Majdan, 2009 i 10 lat później
Copyright @Michal WARGIN, east News
8/10

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgosia trafiła do show-biznesu stosunkowo niedawno. Zdjęcie archiwalne pochodzi z 2009 roku, kiedy to gwiazda miała już na koncie gościnne występy w telewizji. Na swój program o sprzątaniu domu musiała jednak poczekać jeszcze 3 lata.

9/10
Marcin Prokop 16 lat temu i dziś
Copyright @Tomasz Zukowski, East News
9/10

Marcin Prokop

Pamiętacie, że Marcin Prokop był jurorem w polskiej edycji „Idola”Właśnie tak prezenter wyglądał w tamtym okresie, kiedy jego kariera dopiero się rozkręcała na dobre... 

10/10
\Magda Mołek, 2002 rok i dziś
Copyright @PIOTR FOTEK, REPORTER
10/10

Magda Mołek

Telewizja Regionalna Zagłębia Miedziowego w Lublinie, TVP Polonia, TVP Wrocław, Canal+, stacja RTL 7, TV Puls, TVP… i dopiero TVN. Tak długą drogę przeszła Magda Mołek. Tu na zdjęciu z 2002 roku.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.