„Myślisz, że kiedyś wyglądałaś źle? Spójrz na moje zdjęcie”

Rafał Kowalski 3 lutego 2019 15:55

Akcja Ten Years Challenge opanowała cały świat. Gwiazdy i osoby prywatne dodają w sieci swoje zdjęcia sprzed 10 lat i porównują je z nowymi. Pomysł ma na celu pokazanie, jak bardzo się zmieniliśmy uwzględniając wszystkie mankamenty urody, które mamy bądź mieliśmy. Brak wstydu i przyjemne, zabawne komentarze zamiast hejtu to coś, na czym zależało autorom akcji.

Stare zdjęcia Eweliny Lisowskiej

Ewelina Lisowska, która wzięła udział w akcji, poszła o krok dalej i opublikowała na swoim Instagramie fotografię sprzed 12 lat. Nie da się ukryć, że z dawnej Eweliny nie pozostało dziś prawie nic… Kiedyś kilka dodatkowych kilogramów, rude włosy i problemy z cerą, a dziś? Inspiracja dla wielu nastolatek.

Sama wokalistka też ma świadomość swojej metamorfozy. „Jeśli myślisz, że kiedyś wyglądałaś źle, spójrz na moje zdjęcie. Kto przebije? #pasztet”, napisała pod zdjęciem, dając do zrozumienia, że wyglądała co najmniej niekorzystnie. Fanki pochwaliły piosenkarkę za dystans, jakim wykazała się publikując swoje stare zdjęcie. To z resztą nie koniec, bo chwilę później na InstaStories artystki pojawiły się kolejne dwie archiwalne fotografie.

I my musimy pochwalić Ewelinę Lisowską! W dobie mowy nienawiści, o której tyle się mówi, wystawić jak na tacy materiał, który można skomentować różnie… Wielkie brawa! A miłe komentarze zostawione pod postem pokazują, że jednak da się nie tylko krytykować. Oby tak dalej! 

1/5
Ewelina Lisowska, stare zdjęcie
Copyright @Instagram
1/5

Właśnie to zestawienie zdjęć wywołało lawinę komentarzy

2/5
Ewelina Lisowska, stare zdjęcie
Copyright @Instagram
2/5

Ewelina Lisowska poszła więc o krok dalej i wstawiła kolejne zdjęcia do sieci

3/5
Ewelina Lisowska, stare zdjęcie
Copyright @Instagram
3/5

Zmieniła się nie do poznania!

4/5
Ewelina Lisowska
Copyright @Instagram
4/5

Dziś wokalistka wygląda tak

5/5
Ewelina Lisowska
Copyright @Instagram
5/5

Odważny krok? Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.