METAMORFOZY GWIAZD

Blanka Lipińska schudła 30 kilogramów. Pisarka pokazała w sieci swoje stare zdjęcie

W pierwszej chwili jej nie poznaliśmy!

Rafał Kowalski 14 lipca 2019 19:50

Wydaje się, że dla Blanki Lipińskiej nie ma tematów tabu. Teza ta potwierdza się choćby w najnowszym wywiadzie pisarki dla naszego magazynu. Pieniądze, seks, operacje plastyczne – 34-latka nie unikała odpowiedzi na żadne pytanie. Niedawno podzieliła się też na swoim Insta Stories starym zdjęciem, na którym waży 30 kilogramów więcej. Jak to możliwe, że udało się jej je stracić?

Stare zdjęcia Blanki Lipińskiej. Pisarka o operacjach i diecie

Kilka tygodni temu na swoim Instagramie Blanka Lipińska napisała długi post o tym, jak schudła 30 kilogramów. „Sekret jest prosty - przestańcie żreć! Sprawdźcie jak duży macie dzienny wydatek kaloryczny, a później zwyczajnie dostarczajcie ich mniej niż spalacie. To się nazywa redukcja ;) Proponuje jednak udać się do dietetyka-ja jestem na diecie od dziesięciu lat i uczyłam się wszystkiego sama (metodą prób i błędów). Będzie szybciej i zdrowiej, jak skorzystacie z rad specjalisty”, wyznała pisarka i dodała, by nie oczekiwać efektów po kilku tygodniach. Najtrudniej bowiem według niej wagę utrzymać. Batalia pisarki o idealną sylwetkę trwa już dekadę. W najgorszych czasach gwiazda ważyła ponad 75 kilogramów.

Internauci byli też ciekawi czy autorka bestsellerów poddała się jakimś zabiegom poprawiania urody. Okazuje się, że tak. „Kości policzkowe, czyli chyba zabieg wolumetrii mam zrobiony. Mam też zmieniony kształt żuchwy ze względu na to, że tu się nie da spalić tłuszczu, no bo jak. Zmieniłam też kształt brody”, mówiła Lipińska w sieci. „Ciężko jest być kobietą, która nie ma w ogóle piersi. To atrybut kobiecości. A ja chciałam je mieć. Uzbierałam pieniądze i je sobie kupiłam”, dodała w wywiadzie dla VIVY!

Musimy przyznać, że ciężko poznać pisarkę na starych zdjęciach, ale jej wyrzeczenia żywieniowe były i są godne podziwu! Zgadzacie się? Archiwalne zdjęcia Blanki Lipińskiej zamieściliśmy w galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.