Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej syna!

Gwiazda pokazała jego zdjęcie

Sabina Zięba 23 marca 2020 15:00
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Zeszły rok zdecydowanie nie należał do najszczęśliwszych w życiu Dominiki Tajner. Gwiazda rozstała się wówczas z Michałem Wiśniewskim, a niedługo później jej syn trafił do szpitala. Choć wiadomo, że dziś udało jej się już ułożyć życie uczuciowe, nieznany był stan zdrowia jej dziecka. Teraz z fanami podzieliła się informacją, jak się czuje.

Dominika Tajner o stanie zdrowia syna

Maksymilian był zwyczajnym nastolatkiem. W maju zeszłego roku niespodziewanie wystąpiły u niego drgawki i wysoka temperatura. Stracił również przytomność. Przez pewien czas przebywał w śpiączce, z której wybudził się dopiero po kilku dniach. Wówczas Super Express podawał: „Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM”.

Lekarzom nie udało się postawić jednoznacznej diagnozy. Media podawały, że przeszedł wirusowe zapalenie mózgu, a wszystko spowodowane było ugryzieniem kleszcza. Nigdy jednak nie potwierdzono tych informacji. W oświadczeniu Dominika Tajner podała jedynie:  „Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii”.

Po tych wydarzeniach, słuch o stanie zdrowia syna zaginął, a media skupiły się na szczegółach rozstania gwiazdy z Michałem Wiśniewskim. Dopiero kilka dni temu na swoim Instagramie Dominika postanowiła odpowiedzieć na pytania obserwatorów. Jeden z nich zapytał o samopoczucie Maksymiliana. Tajner potwierdziła, że jest już wszystko dobrze, a na potwierdzenie swoich słów pokazała zdjęcie chłopaka, który bez problemu jeździł na nartach.

Trzymamy kciuki, by tak pozostało!  

Dominika Tajner, syn, stan zdrowia
Fot. Instagram

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.