Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej syna!

Gwiazda pokazała jego zdjęcie

Sabina Zięba 23 marca 2020 15:00
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Zeszły rok zdecydowanie nie należał do najszczęśliwszych w życiu Dominiki Tajner. Gwiazda rozstała się wówczas z Michałem Wiśniewskim, a niedługo później jej syn trafił do szpitala. Choć wiadomo, że dziś udało jej się już ułożyć życie uczuciowe, nieznany był stan zdrowia jej dziecka. Teraz z fanami podzieliła się informacją, jak się czuje.

Dominika Tajner o stanie zdrowia syna

Maksymilian był zwyczajnym nastolatkiem. W maju zeszłego roku niespodziewanie wystąpiły u niego drgawki i wysoka temperatura. Stracił również przytomność. Przez pewien czas przebywał w śpiączce, z której wybudził się dopiero po kilku dniach. Wówczas Super Express podawał: „Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM”.

Lekarzom nie udało się postawić jednoznacznej diagnozy. Media podawały, że przeszedł wirusowe zapalenie mózgu, a wszystko spowodowane było ugryzieniem kleszcza. Nigdy jednak nie potwierdzono tych informacji. W oświadczeniu Dominika Tajner podała jedynie:  „Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii”.

Po tych wydarzeniach, słuch o stanie zdrowia syna zaginął, a media skupiły się na szczegółach rozstania gwiazdy z Michałem Wiśniewskim. Dopiero kilka dni temu na swoim Instagramie Dominika postanowiła odpowiedzieć na pytania obserwatorów. Jeden z nich zapytał o samopoczucie Maksymiliana. Tajner potwierdziła, że jest już wszystko dobrze, a na potwierdzenie swoich słów pokazała zdjęcie chłopaka, który bez problemu jeździł na nartach.

Trzymamy kciuki, by tak pozostało!  

Dominika Tajner, syn, stan zdrowia
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!