Roma Gąsiorowska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Romie Gąsiorowskiej grozi poważna operacja?! Co się dzieje z aktorką?

VIVA! 16 lutego 2018 07:25
Roma Gąsiorowska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Roma Gąsiorowska zmaga się z poważną chorobą! Ostatni wpis gwiazdy zasmucił jej fanów. Aktorce grozi poważna operacja. Co jej dolega?

Romie Gąsiorowskiej grozi operacja?

Roma Gąsiorowska cierpi na dyskopatię. By uniknąć operacji korzysta z zabiegów rehabilitacyjnych. Kilka dni temu aktorka postanowiła podzielić się tą informacją ze swoimi fanami na Instagramie. 

„Jakby ktoś miał wątpliwości, moda i sztuka może wkraść się nawet do rehabilitacji jeśli się jest estetą i się chce. Ja mam przewlekły problem z kręgosłupem. Dyskopatia na trzech odcinkach, nie ma żartów. Rehabilituję, żeby uniknąć operacji , ale stylowo”, podpisała fotografię, na której jej plecy pokrywają plastry rehabilitacyjne.

Większość dolegliwości spowodowanych dyskopatią, kwalifikuje się do leczenia nieoperacyjnego. Do jej objawów zaliczamy między innymi: promieniujący ból kręgosłupa, drętwienie, mrowienie, niedowład mięśni czy nasilenie dolegliwości bólowych przez naciągnięcie nerwów...

W zaawansowanym stadium choroby dochodzi do obniżenia wysokości krążka między kręgowego co prowadzi do ucisku na nerwy.

 

 

Post udostępniony przez #actor #producer #w_arte #biz (@roma_gasiorowska)

W komentarzach fani starają się wspierać aktorkę w walce z chorobą i dzielą się z gwiazdą własnymi doświadczeniami. „Mam to samo😢😢 zdrówka życzę i sily”, „Współczuje! Tez mam straszne problemy z kręgosłupem. Oprócz dyskopatii, inne dodatkowe schorzenia. Bardzo pomogły mi zastrzyki z kolagenu”, „Życzę Pani dużo zdrówka i oby operacji udało się uniknąć :))”, czytamy.

Niektórzy sugerują, by gwiazda skorzystała z jogi, która pozytywnie wpływa na kręgosłup i łagodzi wszelkie bóle.

„Jestem wielką fanką jogi i zanim pojawiły się moje problemy z kręgosłupem, praktykowałam jogę namiętnie, łącznie z wyjazdami na obozy po 8h dziennie trening. Ale potem jedna ciąża, druga, zawód mocno obciążający , wysokie obcasy itp... a teraz jest naprawdę kiepsko", odpowiedziała fanom Roma Gąsiorowska. Ostatecznie uspokoiła fanów, że jest w dobrych rękach, a do regularnych ćwiczeń wróci w ciągu kilku miesięcy. 

Życzymy zdrowia!

Roma Gąsiorowska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Roma Gąsiorowska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.