Treningi zagrażały jego zdrowiu?!

Olga Figaszewska 7 maja 2018 19:00

Dla Popka przygoda z Tańcem z gwiazdami zakończyła się na etapie półfinału. Kilka tygodni temu jego występ stał jeszcze pod znakiem zapytania. Wszystko ze względu na zły stan zdrowia. Wciąż jest pod stałą opieką lekarzy. Według najnowszych doniesień, treningi mogły odbić się na jego kondycji!

Stan zdrowia Popka

Popek dotarł bardzo daleko. Odpadł w półfinałowym odcinku Tańca z gwiazdami. Mimo że po ostatnich problemach zdrowotnych nie zrezygnował z programu, ostatnie dni treningów były dla niego ogromnym wyzwaniem.

Przypomnijmy, że w kwietniu raper trafił do szpitala. „Mam zawroty głowy, zero stabilności na nogach, jeszcze dwa dni temu, gdy szedłem prosto, znosiło mnie na prawo i lewo, jakbym był pijany wódką. Jest już trochę lepiej, ale czuję się zamroczony, jakbym dostał pięścią w twarz”, relacjonował.

,,Jestem tylko człowiekiem, nie jestem maszyną. Dzisiaj są ze mną moi trenerzy od walk i wypytują mnie, co się stało. Ja mówiłem, że nie wiem co się stało. Mam jeszcze parę wizyt w szpitalach, klinikach, żeby dojść do tego. Mam za 5 miesięcy bardzo dużą walkę i nie wyobrażam sobie, żebym przyszedł na trening, zrobił rozgrzewkę i umarł. Wystraszyłem się”, powiedział raper dziennikarce JastrząbPost.

Co tak naprawdę dolega Popkowi?

Jak donosi Super Expressu, lekarze ostrzegali Popka, że może stracić przytomność w trakcie występu. Popek musiał zrezygnować z większości treningów. Z Janją widywał się tylko po to, aby nakręcić telefonem układ, a potem przygotowywał się do występu sam, w domu.

„Te neurologiczne problemy mogą się ciągnąć od kilku dni do kilku miesięcy. Nie trenuję, bo wiem, że mogę sobie zrobić krzywdę. Będę szlifował układy, w piątek dam z siebie wszystko. Trochę się obawiam. Nigdy nie miałem takich rzeczy. Proszę mi życzyć tylko, żeby przestało mi się w głowie kręcić”, zdradził przed samym występem dziennikarzowi.

Popek o udziale w Tańcu z Gwiazdami

Kontrowersyjnemu liderowi grupy Gang Albanii nie zależało na finale i zwycięstwie. Taniec był dla niego ucieczką, sposobem na udowodnienie innym i samemu sobie, że może pozostawić za sobą demony przeszłości i zacząć nowe życie. Po zakończonej przygodzie z programem zamierza zająć się zdrowiem i rodziną. Niedługo po raz drugi zostanie ojcem! Na świat przyjdzie jego syn. 

Co Popek mówił na temat swojego udziału w Tańcu z Gwiazdami w VIVIE!?

Taniec to Twoja ucieczka?

Tak się bronię przed alkoholem, choć czuję się nieszczęśliwy, dlatego że wyciąłem z siebie serce imprezowicza i stałem się normalny.

(...)

Dlatego zgodziłeś się na udział w „Tańcu…”?

Dlatego, żeby uciec od alkoholu, chodzić codziennie na treningi i trzymać formę do następnej walki.

I musisz wygrać?

Muszę tańczyć i za bardzo tego nie lubię. Ale żeby zachować trzeźwość, muszę robić to, co nie zawsze mi się podoba. I mam wymówkę, kiedy zapraszają mnie na imprezy: „Odpadam, bo idę na trening”. A czy wygram? Mówię, że na pewno. I życzyłbym sobie tego. Jednak jeśli przegram, też nie będzie tragedii. Tylko co ja sobie potem znajdę?

Napiszesz książkę o sobie. Bestseller.

Mógłbym napisać o sobie 100 różnych książek opartych na faktach. Komediowych i horrorów.  

1/6
Popek o udziale w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @East News
1/6

Popek odpadł w półfinałowym odcinku Tańca z Gwiazdami.

2/6
Popek w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @East News
2/6

Zobacz, jak Popek radził sobie w Tańcu z Gwiazdami!

3/6
Popek w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @East News
3/6

Popek w Tańcu z Gwiazdami.

4/6
Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami
Copyright @East News
4/6

Popek w Tańcu z Gwiazdami.

5/6
Popek w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @East News
5/6

Popek w Tańcu z Gwiazdami.

6/6
Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami
Copyright @East News
6/6

Popek w Tańcu z Gwiazdami.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.