O NIM JEST GŁOŚNO

Popek o swoim stanie zdrowia: „Problemy mogą się ciągnąć do kilku miesięcy”

Treningi zagrażały jego zdrowiu?!

Olga Figaszewska 7 maja 2018 19:00

Dla Popka przygoda z Tańcem z gwiazdami zakończyła się na etapie półfinału. Kilka tygodni temu jego występ stał jeszcze pod znakiem zapytania. Wszystko ze względu na zły stan zdrowia. Wciąż jest pod stałą opieką lekarzy. Według najnowszych doniesień, treningi mogły odbić się na jego kondycji!

Stan zdrowia Popka

Popek dotarł bardzo daleko. Odpadł w półfinałowym odcinku Tańca z gwiazdami. Mimo że po ostatnich problemach zdrowotnych nie zrezygnował z programu, ostatnie dni treningów były dla niego ogromnym wyzwaniem.

Przypomnijmy, że w kwietniu raper trafił do szpitala. „Mam zawroty głowy, zero stabilności na nogach, jeszcze dwa dni temu, gdy szedłem prosto, znosiło mnie na prawo i lewo, jakbym był pijany wódką. Jest już trochę lepiej, ale czuję się zamroczony, jakbym dostał pięścią w twarz”, relacjonował.

,,Jestem tylko człowiekiem, nie jestem maszyną. Dzisiaj są ze mną moi trenerzy od walk i wypytują mnie, co się stało. Ja mówiłem, że nie wiem co się stało. Mam jeszcze parę wizyt w szpitalach, klinikach, żeby dojść do tego. Mam za 5 miesięcy bardzo dużą walkę i nie wyobrażam sobie, żebym przyszedł na trening, zrobił rozgrzewkę i umarł. Wystraszyłem się”, powiedział raper dziennikarce JastrząbPost.

Co tak naprawdę dolega Popkowi?

Jak donosi Super Expressu, lekarze ostrzegali Popka, że może stracić przytomność w trakcie występu. Popek musiał zrezygnować z większości treningów. Z Janją widywał się tylko po to, aby nakręcić telefonem układ, a potem przygotowywał się do występu sam, w domu.

„Te neurologiczne problemy mogą się ciągnąć od kilku dni do kilku miesięcy. Nie trenuję, bo wiem, że mogę sobie zrobić krzywdę. Będę szlifował układy, w piątek dam z siebie wszystko. Trochę się obawiam. Nigdy nie miałem takich rzeczy. Proszę mi życzyć tylko, żeby przestało mi się w głowie kręcić”, zdradził przed samym występem dziennikarzowi.

Popek o udziale w Tańcu z Gwiazdami

Kontrowersyjnemu liderowi grupy Gang Albanii nie zależało na finale i zwycięstwie. Taniec był dla niego ucieczką, sposobem na udowodnienie innym i samemu sobie, że może pozostawić za sobą demony przeszłości i zacząć nowe życie. Po zakończonej przygodzie z programem zamierza zająć się zdrowiem i rodziną. Niedługo po raz drugi zostanie ojcem! Na świat przyjdzie jego syn. 

Co Popek mówił na temat swojego udziału w Tańcu z Gwiazdami w VIVIE!?

Taniec to Twoja ucieczka?

Tak się bronię przed alkoholem, choć czuję się nieszczęśliwy, dlatego że wyciąłem z siebie serce imprezowicza i stałem się normalny.

(...)

Dlatego zgodziłeś się na udział w „Tańcu…”?

Dlatego, żeby uciec od alkoholu, chodzić codziennie na treningi i trzymać formę do następnej walki.

I musisz wygrać?

Muszę tańczyć i za bardzo tego nie lubię. Ale żeby zachować trzeźwość, muszę robić to, co nie zawsze mi się podoba. I mam wymówkę, kiedy zapraszają mnie na imprezy: „Odpadam, bo idę na trening”. A czy wygram? Mówię, że na pewno. I życzyłbym sobie tego. Jednak jeśli przegram, też nie będzie tragedii. Tylko co ja sobie potem znajdę?

Napiszesz książkę o sobie. Bestseller.

Mógłbym napisać o sobie 100 różnych książek opartych na faktach. Komediowych i horrorów.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem, skakaniu przez płot i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.