O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, jak po operacji czuje się Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Gwiazda wciąż jest w szpitalu, ale...

Rafał Kowalski 6 grudnia 2018 20:56
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. Justyna ROJEK/East News

Wczoraj wieczorem dotarła do nas niezwykle przejmująca i niespodziewana wiadomość o tym, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska trafiła do szpitala i musiała przejść operację. Gwiazda poinformowała o tym fanów poprzez swoje media społecznościowe. Dziś, żona Macieja Kurzajewskiego za pośrednictwem Facebooka zdradziła, jak czuje się na dobę po zabiegu.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po operacji

Przypomnijmy, co napisała wczoraj bizneswoman. „Słuchajcie, mam dla Was kilka ważnych słów. Jestem w szpitalu, po operacji na oddziale neurochirurgii. Nie było to zaplanowane, ale pilne i koniecznie. Niestety nie będzie mnie na III Kongres Profesjonalistów HR, ani 7 grudnia na Warsztaty Mikołajkowe w Revitalife - biorąc udział, pomagasz!”, mogliśmy przeczytać w oświadczeniu opublikowanym między innymi na Instagramie.

Kiedy później udostępniliśmy artykuł na naszym Facebooku, wśród komentujących kilka słów napisała sama Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która zapewniła nas, że ma się znacznie lepiej. „Dziękuję za troskę! Już wracam do zdrowia! ❤”, przeczytaliśmy na naszym fanpage’u.

Chwilę później gwiazda także na swoim Facebooku zapewniła, że niedługo wyjdzie ze szpitala do domu. „Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa pod ostatnim postem, jesteście wspaniali Na swoich szkoleniach mówię często, że musimy dbać o siebie, bo od naszego szczęścia, zdrowia, spełnienia zależy nie tylko nasze życie, ale również szczęście naszych dzieci i najbliższych. Kiedy szczęśliwa kobieta się uśmiecha cały świat jest u jej stóp. Dziś też o tym myślę. To jest bardzo ważne. […] Grudzień to dla mnie magiczny czas w ciągu roku – niezależnie z jakiego miejsca to teraz piszę. Myślami jestem już w domu, owinięta w koc i jest mi dobrze”, czytamy w poście.

Mamy nadzieję, że powrót do domu, do najbliższych jest kwestią kilku następnych dni. Życzymy dużo zdrowia i wsparcia! 

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Sylwia Chutnik, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Belfer 2
Fot. AKPA

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.