Żona Patryka Niekłania, Anna Filipowska
Fot. Facebook @Anna Filipowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Patryk Niekłań jest w śpiączce… Jego żona wystosowała dramatyczny apel!

Finalista „Mam Talent” miał poważny wypadek w grudniu zeszłego roku

Gabriela Czernecka 30 stycznia 2019 13:35
Żona Patryka Niekłania, Anna Filipowska
Fot. Facebook @Anna Filipowska

Żona Patryka Niekłania, finalisty Mam talent, wystosowała do mediów dramatyczny apel. Artysta, w grudniu 2018 roku, tuż po finale programu TVN miał poważny wypadek. Jego samochód wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Niekłań podróżował sam, jego żona z kilkutygodniową córeczką wróciły do Katowic tuż po zakończeniu programu. Jego stan zdrowia był bardzo poważny, przy jego łóżku cały czas czuwa rodzina. Teraz żona Patryka Niekłania wystosowała apel, w którym prosi o pomoc. 

Żona Patryka Niekłania Anna Filipowska - apel do mediów

Patryk Niekłań tuż po finale programu Mam Talent, uległ poważnemu wypadkowi. Samochód artysty wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Finalista Mam Talent został wycięty z wraku przez straż pożarną. Kolejno został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie. Jego żona wraz z kilkutygodniową córeczką wróciły do rodzinnego domu jeszcze po zakończeniu programu. Finalista wracał więc sam. Artysta miał w swoim samochodzie obręcz, z którą występował. 

Wiadomość o wypadku Patryka Niekłania potwierdziła wówczas policja: „Po wypadku został zabrany do szpitala”, powiedział naczelnik wydziału prewencji wołomińskiej policji, nadkomisarz Mariusz Pawlak. Zapewnił także, że stan zdrowia finalisty show jest stabilny. Niekłań przebywał w szpitalu w Warszawie, gdzie może liczyć na wsparcie rodziny. „Chcemy być blisko niego, będziemy wspierać go na miejscu”, wyznał tata Patryka, Mirosław Niekłań.

„Wiemy, że to silny i mocny organizm, ale w ostatnim czasie dużo trenował, by dobrze wypaść w finale Mam Talent. Codziennie ćwiczył przez wiele godzin z 23-kilogramowym kołem. Nie wiemy, czy zmęczenie miało wpływ na wypadek, warunki na drodze były bardzo trudne. Choć jego stan w niedzielę był ciężki, lekarze mówią, że jest poprawa. Jesteśmy dobrej myśli”, dodał.

Finalista Mam Talent w ciężkim stanie trafił do jednego z warszawskich szpitali dzień po finale programu. „Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go od poważniejszych uszkodzeń”, podawało echodnia.eu, powołując się na świadka zdarzenia, który chciał pozostać anonimowy.

Stan zdrowia Patryka Niekłania

Tato artysty przyznał, że wraz z całą rodziną czuwają przy jego łóżku, udzielając mu potrzebnego w tym czasie ogromnego wsparcie. Oczywiście u boku Patryka Niekłania nie mogło zabraknąć jego ukochanej żony, Anny Filipowskiej. Gdy stan artysty się ustabilizował, w stanie śpiączki został przeniesiony do kliniki Budzik dla dorosłych. Według najnowszych informacji, Patryk Niekłań wymaga całodobowej opieki. Jak napisała na swoim Facebooku Anna Filipowska, żona artysty: 

„Aktualnie Patryk otwiera oczy, sprawia wrażenie, że rozumie co się do niego mówi, rusza rękami i nogami, ale nie kontaktuje się z nami. Jego stan się poprawia i naprawdę bardzo wierzę, że z czasem wróci do swojej sprawności umysłowej oraz fizycznej. Patryka czeka długa oraz intensywna rehabilitacja. Wymaga on całodobowej opieki, pielęgnacji i rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna”, czytamy.

Żona Patryka Niekłania wystosowała także dramatyczny apel, prosząc wszystkich o finansowe wsparcie: „Pomóżmy Patrykowi w powrocie do pełni sił!!! Wpłat finansowych i przekazanie 1% podatku można dokonać na konto Fundacji Schody do Nieba nr KRS 0000397465 nr konta: BZWBK 92109011860000000117272544”, pisze. 

Mocno trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!  

Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?