Henryk Gołębiewski, Viva! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Henrykowi Gołębiewskiemu grozi kalectwo, teraz problemy zdrowotne ma także jego żona...

Ten rok nie był dla niego łatwy...

Gabriela Czernecka 14 grudnia 2018 07:43
Henryk Gołębiewski, Viva! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ten rok nie był dla niego łatwy. Henryk Gołębiewski od jakiego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jeszcze na początku października zapewniał w jednym z wywiadów, że wszystko u niego w porządku. Najnowsze wiadomości nie są jednak pozytywne. Okazuje się, że jego stan zdrowia znacznie się pogorszył, ale niepokojące wieści dotyczą także jego żony... 

Stan zdrowia Henryka Gołębiewskiego

Henryk Gołębiewski zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor niedawno złamał stopę i musiał poddać się operacji. Jeszcze jakiś czas temu poruszał się na wózku inwalidzkim. Według doniesień mediów jego stan zdrowia nie był najlepszy.  W końcu w rozmowie z WP.pl przyjaciel aktora zabrał głos: „Wiem, że boryka się ciągle z problemem alkoholowym, ale nie jest chyba najgorzej, bo ciągle gra w serialu „Lombard. Życie na kredyt" (...)Nie żyje mu się teraz lekko, ale prawda jest taka, że powinien o siebie zadbać”, mieliśmy okazję przeczytać. 

Gołębiewski sam postanowił odnieść się do najnowszych informacji na jego temat:  „To, co ludzie mówią na mój temat to kłamstwa. Mój przyjaciel trochę uwziął się na mnie. Nie prosiłem go o pomoc i o to, żeby mnie zatrudniał. Nie mam do niego nic, chciał dobrze, ale ja naprawdę nie oczekuje niczego”, tłumaczył aktor w rozmowie z WP.pl.

Teraz okazuje się, że stan gwiazdora wcale nie ulega poprawie. Niepokojące wieści dotyczą także jego żony. Jak podaje Super Express, Henryk Gołębiewski musi się nią opiekować, choć sam potrzebuje medycznego wsparcia... Według tabloidu aktor na rehabilitację jeździ z Warszawy do Wrocławia, bowiem to tam kręcony jest serial Lombard. Życie pod zastaw. Choć sam przemieszcza się już za pomocą kul, musi dbać o żonę, która niedawno przebywała w szpitalu. 

„Jak wcześniej byłem na wózku, to żona się mną opiekowała, a teraz ja się nią zajmuję i nie wiadomo, jak długo będzie wymagała mojej opieki”, powiedział w rozmowie z Super Expressem Gołębiewski.

Ten rok nie był dla niego łatwy. Aktor przez długi czas mierzył się z problemem alkoholowym, przez to miał stracić pracę na planie jednego z seriali. Niezapomniany Edi, a także sepleniący Henio z filmu Abel, twój brat,ma za sobą wiele trudnych doświadczeń. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie mu nieco spokoju i wiele zdrowia.  

Henryk Gołębiewski
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Henryk Gołębiewski, Viva! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.