Daniel Olbrychski, Viva! 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
TYLKO U NAS!

Jaki jest stan zdrowia Daniela Olbrychskiego?

Czy to prawda, że aktora czeka poważna operacja?

Olga Figaszewska 5 marca 2018 16:00
Daniel Olbrychski, Viva! 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Daniel Olbrychskiego. Aktor miał odwiedzać dość często jedną z klinik. Sugerowano, że czeka go operacja. Jaka jest prawda?

Problemy zdrowotne Daniela Olbrychskiego

W styczniu Daniel Olbrychski trafił do szpitala. Na skutek kontuzji z przeszłości (efekt uprawiania sportów wyczynowych) czekała go poważna operacja biodra. Wówczas o swoim stanie zdrowia poinformował a łamach jednego z tygodników. „Największym szczęściem w życiu jest po prostu żyć, czerpać z niego wszystko, co najpiękniejsze i wykorzystywać każdą chwilę”, wyznał w rozmowie z Życiem na Gorąco.

Kilka dni temu w mediach znów pojawiły się wieści o złym stanie zdrowia aktora. Jednak Krystyna Demska-Olbrychska, żona i menadżerka artysty zaprzecza tym doniesieniom. „Daniel Nigdy nie był w lepszej formie”, zaznacza w komentarzu dla VIVA.PL

„Nie wiemy skąd się wzięły takie plotki o jego zawirowaniach zdrowotnych. Wczoraj właśnie wróciliśmy z Londynu. Mieliśmy dzień przerwy. Jutro Daniel będzie już na planie filmowym”, dodaje w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Okazuje się, że przed Danielem Olbrychskim są wciąż nowe wyzwania! Jego kalendarz jest wypełniony po brzegi. Ma wiele planów i nie zamierza siedzieć bezczynnie. Co planuje?

„Daniel właśnie jest w trakcie udźwiękowienia swojej roli w filmie rosyjsko-angielskim pt. Van Gogh. W kwietniu wraca na plan filmu Kamerdyner w reżyserii Filipa Bajona, a dwa tygodnie temu skończył w Zagrzebiu zdjęcia do chorwackiego filmu w reżyserii Ivo Bresana gdzie zagrał rolę prezydenta Chorwacji”, zdradza żona aktora.

W już w maju Daniel Olbrychski weźmie udział w zdjęciach do filmu wg scenariusza Andrzeja Żuławskiego Mowa ptaków w reżyserii Ksawerego Żuławskiego.  

Daniel Olbrychski i Krystyna Demska na premierze spektaklu Ożenek
Fot. East News

 

Daniel Olbrychski
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.