Celine Dion
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Céline Dion nie zawiesza kariery! Zagrała swój pierwszy koncert po operacji!

Fani piosenkarki mogą odetchnąć z ulgą

Olga Figaszewska 25 maja 2018 10:01
Celine Dion
Fot. East News

W marcu przeszła poważną operację. Planowane koncerty między 27 marca a 18 kwietnia w Las Vegas zostały odwołane. Informację o złym stanie zdrowia Céline Dion były dla jej fanów prawdziwym ciosem. Dziś mogą odetchnąć z ulgą. Gwiazda powróciła na scenę i właśnie zagrała swój pierwszy koncert!

Problemy zdrowotne Céline Dion

Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu, Céline Dion zmagała się z poważnymi dolegliwościami. „Céline walczy z przypadłością, która dotknęła jej wewnętrzne ucho i sprawia, że śpiewanie jest ekstremalnie trudne”, głośno oświadczenie na oficjalnej stronie. Udawało się je leczyć dzięki kombinacji kilku różnych kropli. Jednak, w ciągu ostatnich kilku tygodni te specyfiki przestały przynosić jej ulgę, nie dają rady zaleczyć infekcji. Sytuację miał poprawić nieinwazyjny zabieg.

Céline Dion wróciła na scenę!

Na szczęście, Céline zagrała właśnie swój pierwszy koncert od czasu operacji. 22 maja pojawiła się scenie w Las Vegas. Dla samej artystki było to ogromne przeżycie. Relacja z fanami jest dla niej wyjątkowo ważna.  Diwa podziękowała wszystkim za przybycie i podkreśliła, że powrót na scenie po tak długim czasie nie był dla niej prosty.

„Minęło trochę czasu, od kiedy występowaliśmy po raz ostatni, miałam pewien problem zdrowotny - jak my wszyscy. Ale muszę wam wyznać, że jestem niezmiernie szczęśliwa z tego powrotu. Scena jest tak jakby moim domem, kiedy nie ma mnie w prawdziwym domu i muszę przyznać, że z trudem stoję na dwóch nogach, bo jestem trochę poddenerwowana”, wyznała.

Ten koncert z pewnością wielbiciele jej talentu zapamiętają na długo. Poza najpopularniejszymi utworami z jej repertuaru, fani wysłuchali jej najnowszej piosenki, która pojawiła się na ścieżce dźwiękowej filmu Deadpool.

Celine Dion
Fot. Instagram.com

Celine Dion
Fot. Instagram Celine Dion

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.