Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz skomentowała swój stan zdrowia: „Szpital to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom”

Krystyna Pytlakowska 5 czerwca 2017 13:00
 	Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

„Przed chwilą rozmawiałam z Beatą Tyszkiewicz, mówi nasza dziennikarka, Krystyna Pytlakowska.

Jesteśmy zaprzyjaźnione od wielu lat. Głos miała mocny, dobry humor jej nie opuszcza. Jak zwykle żartowała, ale powiedziała też, że nie będzie komentowała swojego stanu zdrowia, bo takie komentarze są bez klasy. Jeżeli gazety coś piszą, to znaczy, że wymyślają sobie jej wypowiedzi, których wcale im nie udzieliła.

Stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Kiedy zapytałam, jak się czuje odpowiedziała pytaniem: „A mnie bardziej interesuje, jak ty się czujesz i jak czuje się twoje dziecko, które bardzo lubię.”

Musiała jednak szybko kończyć rozmowę ponieważ przyjechano po nią z fotelem, żeby zabrać ją na badania. „Wiesz, maja tu tyle najnowocześniejszych urządzeń , że muszą je na kimś przetestować i jak im się trafi ktoś taki jak ja, to mu nie odpuszczą.”

„Poczekaj, a rzuciłaś palenie?” – spytałam

Tutaj nie palę, bo to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom, ale potem kto wie? Może jeszcze razem zapalimy.”

Kiedy spytałam ją, czy się przestraszyła swoją choroba, odparła ze śmiechem, że nie miała takiego powodu, bo znajduje się w bardzo dobrych rękach i martwić o nią mogłabym się tylko wtedy, gdyby leżała gdzieś pod płotem.

„Wówczas zabrałabym cię do siebie” – powiedziałam.

Na co odpowiedziała: „Dopiero wtedy miałabym naprawdę problem.”

W każdym razie mogę powiedzieć fanom Beaty Tyszkiewicz i naszym czytelnikom, że ich ulubiona gwiazda nie czuje się najgorzej, co słychać po tym, ze dobry humor jej nie opuszcza.

Zobacz także: „Macierzyństwo to jak ciężka, przewlekła choroba”. Beata Tyszkiewicz w magazynie „Uroda Życia”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.