Michael Jackson
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Wstrząsające wyznanie byłej sprzątaczki pogrąża Michaela Jacksona?!

„Prawie codziennie wyławiałam z jego basenu jakąś bieliznę”

Konrad Szczęsny 8 lutego 2019 16:46
Michael Jackson
Fot. East News

Niedawna premiera dokumentu Leaving Neverland, w którym wypowiadały się dwie domniemane ofiary Michaela Jacksona, na nowo wywołała w mediach dyskusję o pedofilskich skłonnościach zmarłego w 2009 roku króla popu. Rodzina broni go, a nawet organizuje zbiórkę funduszy, aby nakręcić „dokument, który pokaże prawdziwe oblicze artysty”. Jaka jest prawda? Głos w sprawie zabrała długoletnia sprzątaczka, która była zatrudniona w luksusowej posiadłości Neverland w latach 80. To, co powiedziała, mrozi krew w żyłach...

Była sprzątaczka ujawniła szokujące tajemnice willi Nibylandia

Adrian McManus, która przez wiele lat była sprzątaczką w Nibylandii, luksusowej willi Michaela Jacksona, ujawniła przerażające szczegóły z życia króla popu. Na łamach brytyjskiego Mirror opowiedziała m.in., że z basenu wyciągała często bieliznę - nie tylko tę należącą do artysty.

„Prawie codziennie wyławiałam z jego basenu jakąś bieliznę. Najczęściej były to jego ubrania, ale też bielizna chłopców”, ujawniła.

Dodała, że król popu często zapraszał nieletnich do prywatnego jacuzzi oraz... swojej sypialni. Nie wie ona jednak, co dokładnie działo się za zamkniętymi drzwiami.

„Często natrafiałam też na nagie zdjęcia. W jego sypialni było też mnóstwo kaset VHS, ale nie wiem, co na nich było. Wtedy podejrzewałam, że to jakaś zabroniona pornografia”, zwierzyła się w rozmowie.

Oskarżenia o pedofilię kierowane pod adresem Michaela Jacksona i proces

Po raz pierwszy padły one pod adresem króla popu w 1993 roku. O molestowanie seksualne oskarżył go 13-letni Jordan Chandler. Michael Jackson wyparł się jednak, by kiedykolwiek między nim a chłopcem dochodziło do intymnych kontaktów. Na mocy podpisanej ugody, zapłacił domniemanej ofierze 32 miliony dolarów. W 2003 roku ruszył natomiast proces, który zakończył się w 2005 roku. Sąd uniewinnił wówczas artystę w sprawie Gavina Arvizo, innego oskarżającego go o nadużycia seksualne mężczyzny. Po śmierci muzyka do sądu wpłynęły dwa kolejne oskarżenia, jednak obie sprawy zostały oddalone „z przyczyn technicznych”. Sędzia nie brał pod uwagę zasadności zarzutów  

Adrian McManus, sprzątaczka Michaela Jacksona, o pedofilii króla popu
Fot. Front Page Media/Splash News/EAST NEWS

Adrian McManus, sprzątaczka Michaela Jacksona, o pedofilii króla popu
Fot. Front Page Media/Splash News/EAST NEWS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.