Gabriela Czernecka 27 października 2017 07:00
1/11
Metamorfoza Tede
Copyright @East News, Instagram @tede
1/11

Metamorfoza TEDE zaskakuje! Jeden z najpopularniejszych polskich raperów jest nie do poznania. TEDE, czyli Jacek Graniecki, powraca w wielkim stylu, nie chodzi jednak o styl muzyczny. Raper całkowicie odmienił swój wygląd, a efekt jego metamorfozy jest naprawdę imponujący! 

 

Zobacz: Traumatyczne dzieciństwo, samobójstwo ojca, alkoholizm matki... Jak Michał Wiśniewski poradził sobie z demonami przeszłości?

 

Metamorfoza TEDE

 

TEDE uznawany jest za jednego z twórców polskiej sceny hiphopowej. Jest na niej niemal od samego początku, więc tajniki show-biznesu, w tym wielkie powroty w spektakularnym stylu nie są mu obce. Choć mówiono o nim, że jest tylko „bogatym dzieciakiem jeszcze bogatszych rodziców”, raper w ogóle się tym nie przejmował. Najważniejsza była muzyka. Jego rap szybko znalazł rzeszę odbiorców, a on świetnie odnalazł się w świecie tego rodzaju muzyki. W pewnym momencie jego kariera nie potoczyła się tak, jak by tego chciał. Wypuścił kilka płyt, które niestety nie zyskały uznania muzycznych krytyków. TEDE postanowił usunąć się w cień. Z dnia na dzień zniknął z polskiego rapu. 

 

Zobacz także: Zespół Hey zawiesza karierę po 25 latach działalności. Tymi pięcioma przebojami formacja zmieniła oblicze polskiej muzyki

 

Nowe wcielenie TEDE na Instagramie

 

Teraz znów wraca na scenę polskiego hiphopu. Nagrał płytę, która szybko pokryła się platyną. Na jego koncerty bilety zawsze są wyprzedane, a on aktywnie tworzy swoją muzykę. Powrócił w wielkim stylu i to nie tylko pod względem muzycznym, co z pewnością łatwo zauważyć na jego Instagramie. Tede sporo schudł, a szerokie ubrania zamienił na marynarki i stylowe, bardziej dopasowane bluzy. Podczas środowej premiery filmu „Kropla Prawdy” chętnie pozował na ściance w stylowej marynarce. Na Instagramie TEDE już od kilku miesięcy chwali się bardziej umięśnioną sylwetką i mniejszą wagą, ale teraz w ogóle nie przypomina dawnego siebie.

 

Jego nowy wizerunek nie uszedł uwadze fanów. Jednym podoba się metamorfoza TEDE, innym wręcz przeciwnie. Jeden z fanów napisał nawet: „Chudy TEDE, to nie TEDE”. A Wy, co myślicie o metamorfozie TEDE?

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda dziś TEDE! 

 

Polecamy: Już nie kobieta z brodą, a... mężczyzna w peruce! Zobaczcie spektakularną metamorfozę Conchity Wurst, najbardziej kontrowersyjnej drag queen świata

oraz: Związek z Pauliną Krupińską szkodzi karierze Sebastiana Karpiela-Bułecki? Fani Zakopower wystosowali do muzyków list pełen ostrych zarzutów!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.