O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska obchodzi 30. urodziny!  Zobacz, jak zmieniała się na przestrzeni lat! 

Zasłużyła na miano królowej metamorfoz?

Olga Figaszewska 7 września 2018 08:25

Metamorfoza Anny Lewandowskiej robi wrażenie! Ania już dawno przestała być tylko zawodniczką karate. Albo tylko żoną piłkarza. Trenerka? Tak. Ale to znów za mało. Anna Lewandowska - sportsmenka, trenerka, piękna kobieta i czuła żona Roberta Lewandowskiego, a także matka Klary.  Dziś obchodzi swoje 30. urodziny! Zobacz, jak zmieniała się na przestrzeni lat! 

Stare zdjęcia Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska nawet będąc w ciąży nie zrezygnowała z aktywności fizycznej. Teraz skupia się na młodych mamach, które zachęca do odpowiednich ćwiczeń i prawidłowego odżywiania kobiety w ciąży. Tworzy dla kobiet specjalne warsztaty i obozy. Wydaje płyty DVD, na których znajdujemy ulubione ćwiczenia gwiazdy. Dużo uwagi poświęca motywacji.

Pisze: „Powalcz o lepszego siebie, ja sama też walczę”. Co mówiła nam w wywiadzie z 2015 roku? Zmienić komuś życie to jest wielka moc. „To jest moc, ale też duża odpowiedzialność. Przede wszystkim muszę pokazać, że jestem profesjonalna, nie zrobię nikomu krzywdy, tylko mogę pomóc. Na tym się skupiam. Jestem sportowcem z krwi i kości. Nie ma spoczywania na laurach”.

Metamorfoza Anny Lewandowskiej

Mówi, że dla niej najważniejszy jest rozwój. Każdego dnia chce sięgać po więcej. Działanie to jej żywioł. Odkąd założyła bloga, motywuje kobiety do utrzymania zdrowego trybu życia, a każda z nich chce wyglądać jak Anna Lewandowska. Zanim rozpoczęła karierę, przeszła spektakularną metamorfozę. Największą zmianę w wizerunku widać na przestrzeni 2011 roku. Trenerka zmieniła styl i fryzurę. W wywiadzie dla VIVY! wyznała, że jest ambitną perfekcjonistką i twardą sportsmenką. Ale czasem lubi też pokazać się od innej strony - delikatnej i kobiecej.

„Owszem, obcasy i sukienki też lubię. Ale nie lubię słodkich różowych tiuli, zawsze muszę mieć pazur. Nie skupiam się na ciuchach, nie chodzę zbyt często na zakupy. Jak czegoś potrzebuję, zamawiam w Internecie. Nie marnuję na to dużo czasu i nie korzystam z pomocy stylistki. Lubię też rzeczy polskich projektantów, na przykład La Manię Joanny Przetakiewicz, a także prostą elegancję Victorii Beckham”, mówiła w 2015 w rozmowie z Katarzyną Sielicką.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Anna Lewandowska zmieniała się zbiegiem lat. Uważacie, że przeszła spektakularną metamorfozę?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.