Sonia Bohosiewicz
Fot. Instagram@soniabohosiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Bohosiewicz o ludziach chorych psychicznie w audycji Wojewódzkiego

Słowa aktorki wielu osobom się nie spodobały...

redakcja VIVA! 21 grudnia 2019 10:05
Sonia Bohosiewicz
Fot. Instagram@soniabohosiewicz

Temat ludzi chorych psychicznie poruszany przez osoby ze świata show-biznesu niejednokrotnie wzbudzały wielkie kontrowersje. Teraz historia Soni Bohosiewicz wywołała podobne emocje. Gwiazda podczas jednej z audycji radiowych opowiedziała o sytuacji, która wydarzyła się jej podczas spektaklu. Słowa aktorki zszokowały fanów!

Sonia Bohosiewicz w Newonce Radio

We wtorek 17 grudnia w audycji prowadzonej przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w Newonce Radio, gościem była Sonia Bohosiewicz. W trakcie rozmowy o licznych spektaklach oraz publice, przytoczyła pewną historię, na której internauci nie pozostawili suchej nitki...

Artystka opowiedziała: „I wyszedł facet i ja usłyszałam dziwny szum na widowni. Taki, którego się nie spodziewasz. Wiesz o tym, że coś jest nie tak. I wchodzi facet i widzisz, że jest chory psychicznie (...) Nie możesz go zrzucić, ale domniemujesz, że ten szmer na widowni może być tym szmerem, którego byś nie chciał, czyli że on jest niebezpieczny. Bo jeżeli jest tylko umysłowo upośledzony, to ja sobie z nim poradzę”.

Następnie podsumowała: „Ten pan był cudowny i rozkoszny i to się wszystko bardzo dobrze potoczyło, ale mnie oblał w tym momencie pot, bo nawet gdyby była taka sytuacja, że Mietek wyszedł akurat na przepustkę, a wyszedł na przepustkę dlatego, że jest w szpitalu psychiatrycznym, bo zabił żonę na przykład i wszyscy ludzie by o tym wiedzieli”.

W sieci momentalnie jej słowa wywołały burzę. Wszystko przez porównanie osoby chorej psychicznie do potencjalnego mordercy. W mediach społecznościowych do całej sytuacji odniosła się m. in. psycholog Anna Cyklińska, pisząc: „Aha, bo przeciętni pacjenci szpitali psychiatrycznych to mordercy? Taka logika jest karygodna! Z takim myśleniem nie dziwię się, że boi się Pani osób, chorób psychicznych”.

Zgadzacie się z opinią, że wypowiedź Soni Bohosiewicz jest nieco niefortunna?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tylko u nas Kobieta Petarda @soniabohosiewicz #teraz @newonce_radio @piotrkedzierski 🎅🎄🗣️

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Sonia Bohosiewicz
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.