Smolasty
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Smolasty poturbował fankę podczas koncertu: „Byłam o krok od inwalidztwa"

Jaki jest stan zdrowia dziewczyny?

Gabriela Czernecka 6 czerwca 2019 21:15
Smolasty
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Smolasty, czyli Norbert Smoliński podczas ostatniego koncertu w przypływie emocji rzucił się w tłum fanów. Niestety dla dziewczyny, która stała w pierwszym rzędzie, mogło się to skończyć tragicznie...

Smolasty znokautował fankę podczas koncertu

Jeśli jeszcze nie wiesz, kim jest Smolasty, to pora to nadrobić. To jeden z najpopularniejszych artystow młodego pokolenia. Jego debiutancka płyta Fake Love była na siódmym miejscu na liście 50. najlepiej sprzedających się albumów w Polsce i pokryła się złotem. Prywatnie spotyka się Honoratą Skarbek, co po części sprawiło, że dziś jest idolem nastolatek. Wokalista na każdym koncercie daje z siebie wszytko. Niestety podczas ostatniego koncertu artysta w pełni przekonał się, że dobra zabawwa może mieć tragiczne skutki.

Smolasty w przypływie emocji skoczył na zebranych przed sceną fanów. Spadając z tłumu, osunął się na jedną z fanek, która stała w pierwszym rzędzie. Zdjęcie z tej sytuacji znalazło się na Instagramie Smolastego. Artysta podpisał je po prostu jednym słowem: „Przepraszam”

Chwilę później w komentarzu odezwała się poszkodowana dziewczyna ze zdjęcia. Okazuje się, że tuż po koncercie... trafiła do szpitala, a lekarze powiedzieli jej, iż była o krok od trwałego inwalidztwa. „Niestety, po pana skoku wieczór skończył się dla mnie na OIOMie. Mam zerwane ścięgna i chodzę w kołnierzu ortopedycznym. (...) Kolejne wizyty u specjalistów uświadamiają mnie, że byłam o krok od trwałego inwalidztwa”, napisała w komentarzu pod fotografią Smolastego.

W rozmowie z serwisem plotek.pl artysta wyznał, że chciałby pomóc poszkodowanej w dochodzeniu do zdrowia i zamierza pokryć koszty rehabilitacji: „Dowiedziałem się dziś w nocy z komentarza pod zdjęciem na Instagramie i jest mi niezmiernie przykro że doszło do tego. Wszelkie szkody i rehabilitację oczywiście pokryjemy. Jeśli ktokolwiek dysponuje kontaktem do Poszkodowanej lub kogoś z jej bliskich, to będziemy wdzięczni za przekazanie. Chcielibyśmy pomóc w dochodzeniu do zdrowia”, skomentował Smolasty.

Mamy nadzieję, że uda się odnaleźć fankę, a jej życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Smolasty (@smolasty)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤫 Fot. @wojtekkoziara

Post udostępniony przez Smolasty (@smolasty)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?