Plac zabaw, sala zabaw
Fot. GettyImages
O TYM SIĘ MÓWI

Śmiertelnie otruł siebie i swojego 4-letniego synka! Wszystko miało miejsce w sali zabaw... 

35-latek miał prokuraturskie zarzuty...

Monika Katarzyna Krupska 27 listopada 2018 06:54
Plac zabaw, sala zabaw
Fot. GettyImages

Aż trudno uwierzyć, w to co wydarzyło się w jednej z sali zabaw na warszawskim Bemowie. 35-letni ojciec najprawdopodobniej popełnił rozszerzone samobójstwo. Tomasz M. nie tylko otruł siebie, ale i swojego 4-letniego synka, Arturka. Tuż po tragedii okazało się, że matka dziecka, Justyna kilka dni wcześniej była w programie TVN Uwaga!, gdzie opowiadała o niebezpiecznym partnerze!

Tragedia na Bemowie 

„Jak mam dać syna człowiekowi, który trzy razy wchodził z nim na dach?”, brzmi pytanie matki, która na kilka dni przed tragedią wystąpiła w programie TVN-u. Justyna opowiadała o mężu, który nęka ją i dzieci. 35-latek miał wobec tych czynów postawione nawet zarzuty prokuratorskie. Kobieta była w trakcie rozwodu z mężczyzną. Ten mógł się z nimi widywać. Spotkania do momentu wyemitowania przez stację reportażu odbywały się bez obecności kuratora, jednak po „opiekun” został przydzielony.

Koszmar zdarzył się kilka dni po emisji odcinka z udziałem kobiety. 35-latek zabrał dwójkę swoich dzieci: 6-letnią córkę i 4-letniego syna do sali zabaw. W pewnym momencie oddalił się z chłopcem do łazienki, gdzie nieprzytomnych znaleźli ich: pracownik sali oraz obecny na miejscu prokurator, który miał pilnować ojca. 35-latek z synem trafili do szpitala. Mężczyzna najprawdopodobniej zażył jakąś truciznę, którą również podał dziecku. Nie udało ich się uratować.

Rodzice dzieci nie mieszkali razem, byli podczas rozwodu. W maju tego roku sąd rodzinny zdecydował, że Artur i Kornelia będą mieszkać z matką. Dzieci były wielokrotnie porywane przez ojca, jednak matka nie była w stanie tej ilości zliczyć.

„Nie jestem wariatem. Nie jestem człowiekiem, który mógłby zrobić coś sobie, albo dziecku. Nie jestem osobą, która może robić skrajne rzeczy”, mówił w programie Uwaga! 35-latek. 

„Czułam, że to się stanie, mówiłam, ale nikt mi nie wierzył”, powiedziała po tragedii Justyna w Super Expressie.   

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?