George Michael, śmierć, viva.pl
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy George Michael popełnił samobójstwo czy przedawkował seksnarkotyk? Nowe fakty w sprawie śmierci muzyka

Konrad Szczęsny 25 stycznia 2017 12:15
George Michael, śmierć, viva.pl
Fot. East News

Nie ustają plotki i spekulacje dotyczące przyczyn śmierci George'a Michaela. Początkowo mówiło się, że muzyk zmarł z powodu problemów z sercem. Później pojawiła się teoria, że popełnił samobójstwo. Z kolei teraz mówi się, że artysta mógł przedawkować narkotyki. Czy chodziło o osławiony Liquid G?

Polecamy też: Kulisy śmierci George'a Michaela. Przedawkował narkotyki i popełnił samobójstwo? Szokujące wyznanie jego przyjaciela

George Michael przedawkował seksnarkotyk?

Temat przyczyn śmierci muzyka podjął brytyjski „Mirror”. Dziennikarze tabloidu dotarli do byłego kochanka (spotykali się przez 9 lat) i dilera George'a Michaela, który twierdzi, że wie, dlaczego artysta zmarł.

Paula Stag, bo tak się nazywa, nie ma wątpliwości, że wszystko z powodu narkotyku Liguid G, który wokalista miał wciąć w wieczór przed śmiercią.

 

Na pewno wziął narkotyki wieczór przed swoją śmiercią w Boże Narodzenie. George zawsze żył w szybkim tempie. Przewidywałem, że stanie się coś złego”, twierdzi.

Polecamy też: Zmagał się z narkotykami, alkoholizmem i problemami zdrowotnymi. Jakie tajemnice skrywał George Michael?

Czym jest Liquid G?

Liquid G jest substancją silnie odurzającą, która popularność zdobyła głównie w kręgach nastolatków i młodych ludzi, którzy chcą dostarczyć organizmowi dodatkowych bodźców, przede wszystkim przy uprawianiu seksu. Bywa łączony z alkoholem. Zwiększa popęd, jednak ma zgubny wpływ na organizm: utrata przytomności, halucynacje, duszności i problemy z układem krążenia, a nawet śpiączka to tylko niektóre ze skutków ubocznych jego stosowania.

 

Przypomnijmy, że niedawno w sprawie przyczyn śmierci George'a Michaela wypowiedział się jego kuzyn. Andros Georgiou co prawda zanegował możliwość popełnienia przez muzyka samobójstwa, jednak przyznał, że ten nie stronił od twardych narkotyków.

Twarde narkotyki wróciły do jego życia. Myślę, że wziął za dużo jakichś tabletek, które zmieszał z antydepresantami i alkoholem. Wierzę w jego myśli samobójcze, bo ze zdrowiem psychicznym George’a nie wszystko było w porządku. Nie wierzę jednak, że to faktycznie popełnił samobójstwo”, mówił wówczas.

 

Warto pamiętać, że w sprawie przyczyn śmierci muzyka prowadzone jest śledztwo.

Polecamy też: Pożegnanie ikony stylu. Te stylizacje George’a Michaela przeszły do historii!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?