Z ŻYCIA GWIAZD

Ślubne wymagania Anny Lewandowskiej po latach wyszły na jaw!

Maciej Zień zdradził kulisy pracy z trenerką

Gabriela Czernecka 12 lutego 2019 12:52

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej, w której niemal sześć lat temu powiedziała tak Robertowi Lewandowskiemu wciąż jest bestsellerem. W najnowszym wywiadzie Maciej Zień, autor sukni ślubnej trenerki ujawnia kulisy jej powstawania. Projektant zdradził także, jak pracowało mu się z żoną Roberta Lewandowskiego. Jakie ślubne wymagania miała Anna Lewandowska?

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej - szczegóły

„Do dziś właśnie z tej sukni jestem najbardziej dumny”, mówi w rozmowie z Fashion Magazine Maciej Zień. NIkogo to chyba nie dziwi, bowiem ślub Roberta i Anny Lewandowskich ogłoszono najważniejszym wydarzeniem 2013 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne tak 22 czerwca 2013 roku w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych. Tego dnia towarzyszyli im nie tylko najbliżsi przyjaciele czy rodzina, ale i fotoreporterzy, którzy uchwycili na zdjęciach zniewalająco piękną suknię ślubną Ani Lewandowskiej. 

I choć od ślubu pary mija niemal sześć lat, kreacja wciąż zachwyca. Szczegóły jej powstawania zdradził w najnowszym wywiadzie Maciej Zień. Projektant od lat tworzy suknie dla największych polskich gwiazd - Anety Kręglickiej, Alicji Bachledy-Curuś, Małgorzaty Kożuchowskiej czy Grażyny Torbickiej. W najnowszym wywiadzie wrócił do dnia ślubu Anny Lewandowskiej i opowiedział o kulisach współpracy z trenerką. Na Instagramie projektant opublikował także fragment wywiadu, którego udzielił Fashion Magazine.

Suknia ślubna Lewandowskiej - wymagania

Punktem wyjścia do powstania sukni ślubnej Ani Lewandowskiej był klasyczny wzór oferowany wszystkim klientkom w atelier Macieja Zienia. Anna miała jednak kilka własnych propozycji na to, by udoskonalić projekt sukni marzeń: „Na przykład odkryto w nim plecy i dodano halki. Uszyta z jedwabnej organzy łączonej z tkaniną satynową kreacja zyskała wyjątkowy połysk”, mówi Maciej Zień.

Faktycznie, patrząc na suknię ślubną Ani trudno nie zauważyć, że delikatne fale utworzone z materiału, nadają kreacji lekkości: „Dzięki takim zabiegom w momencie wyjścia panny młodej z kościoła suknia pięknie się „zachowuje”, opowiadał Zień w jednym z wywiadów. Z pewnością suknia świetnie prezentowała się także w tańcu! 

„Tym, co jednak przykuwa uwagę najbardziej jest jej surowość. Niewykończona, przez co wyjątkowo lekka i unosząca się na wietrze, a jednocześnie klasyczna i nowoczesna”, czytamy w Fashion Magazine. Nic dziwnego, że suknia ślubna żony Roberta Lewandowskiego do dziś stanowi wzór dla wielu panien młodych. 

A jak wam się podobała suknia ślubna żony Roberta Lewandowskiego? Jej zdjęcia macie okazję podejrzeć w naszej galerii!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.