Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Mama Justina Biebera komentuje jego związek z Seleną Gomez. Szykuje się ślub roku! Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 12 grudnia 2017 10:00
Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News

 

Selena Gomez i Justin Bieber wezmą ślub? Na to wychodzi! Choć zakochani nie ogłosili nawet zaręczyn, już mówi się, że rozpoczęli przygotowania do ceremonii zaślubin. Ich związek wzbudzał spore kontrowersje, zwłaszcza, że zaczął się w atmosferze skandalu. Dziś ich miłość jest mocniejsza, a lada dzień para stanie na ślubnym kobiercu. Poznajcie szczegóły ślubu Seleny Gomez i Justina Biebera! 

 

Polecamy:  Selena Gomez przeszła przeszczep nerki z powodu poważnej choroby! Kto był dawcą? Gwiazda opublikowała poruszający wpis

Mama Justina Biebera o związku syna

Narkotyki, liczne zdrady i awantury, o których mówił cały świat – tak można opisać związek Justina Biebera i Seleny Gomez w latach 2010 - 2014.  Choć wielokrotnie pojawiały się doniesienia, że za sobą tęsknią i że do siebie wrócą okazuje się, że wydarzyło się to szybciej, niż wszyscy myśleli. Jeszcze niedawno Selena Gomez spotykała się z wokalistą The Weeknd. Niestety po  10 miesiącach związku para rozstała się. Co było tego powodem? Jak się okazuje powrót Seleny Gomez do Justina Biebera! Coraz częściej zaczęto ich widywać razem i spekulować, że są ze sobą bliżej niż kiedykolwiek. Okazuje się, że ich związek niedługo wejdzie na kolejny etap. Mama Justina Biebera, Pattie, po raz pierwszy wypowiedziała się o relacji syna z piosenkarką. „Nie wiem za wiele o ich związku, bo Justin nie dzieli się ze mną wszystkim. Wspieram go zawsze, jeśli on ją kocha, ja też. Ja i Selena mamy specjalną więź”, powiedziała w jednym z wywiadów mama Justina Biebera. 

 

Polecamy:„Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

 

Ślub Seleny Gomez i Justina Biebera

Skoro Justin Bieber ma poparcie mamy, pozostaje wykonać kolejny krok. Podobno Selena Gomez i Justin Bieber planują ślub! Jak będzie wyglądać ta uroczystość? Według zagranicznych mediów para podjęła decyzję, że z pewnością na ich ślubie miejsca nie zagrzeją media. Ceremonia ma być intymna, elegancka i z dala od paparazzi. Selena Gomez nie chce jednak utrzymać ślubu z dala od fanów, jak mówi jeden z jej znajomych ze względu na szacunek do nich o ślubie mają się dowiedzieć o tym od niej. Prawdopodobnie więc Selena Gomez na Instagramie i Facebooku poinformuje o ślubie z Bieberem. Jak będzie wyglądać suknia ślubna Seleny Gomez? To również udało się dowiedzieć serwisom plotkarskim. Suknia Seleny nie będzie należała do najskromniejszych. Gwiazda chce nie tylko czuć się jak prawdziwa księżniczka, ale również tak wyglądać! W grę wchodzi więc rozkloszowany dól sukni, a także koronki! Mówi się, że uroczystość ślubną Bieber i Gomez planują zorganizować na świeżym powietrzu. Z pewnością nie zabraknie masy kwiatów, dobrego jedzenia, świetnej muzyki i miejsc, gdzie będzie można spokojnie usiąść i odpocząć od tańców.

 

Kogo Selena Gomez zaprosi na swój ślub? Podczas tej uroczystości nie mogłoby zabraknąć aktorki przyjaciółki Seleny Gomez, Franci Raisi, która kilka tygodni temu uratowała jej życie, będąc dawcą nerki. Mówi się, że Francia Raisa będzie jedną z druhen. Tuż obok niej wymienia się oczywiście Taylor Swift, która przez lata udowodniła, że przyjaźń z Gomez jest dla niej równie ważna, co muzyka. Kogo ze swojej strony zaprosi na ślub Justin Bieber? Jak na razie nie wiadomo, choć mówi się, że jednym z gości będzie Usher, który pomógł rozwinąć karierę młodego muzyka. 

 

Czy faktycznie Justin Bieber i Selena Gomez wezmą ślub? Jak na razie para nie potwierdziła tych informacji, ale jedno jest pewne - to byłoby wydarzenie roku!

 

Fot. East News

 

Polecamy również: Selena Gomez jest w ciąży z Justinem Bieberem?! Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.