Nazywano ją najbrzydszą księżniczką

Gabriela Czernecka 8 października 2018 18:51

Ślub księżniczki Eugenii już 12 października. Jeszcze niedawno nazywano ją najbrzydszą księżniczką na świecie, a tymczasem dziś wygląda kompletnie inaczej! Księżniczka Eugenia przeszła spektakularną metamorfozę. Zmieniła styl ubierania się, straciła parę kilogramów, zmieniła fryzurę... Przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą. I to widać, bo w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat. Skąd w niej taka zmiana? 

Metamorfoza księżniczki Eugenii

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiono by, że księżniczka Eugenia przeszła metamorfozę ze względu na... nową członkinię royal family, księżną Meghan. Nie od dziś wiadomo, że Eugenia wraz z siostrą Beatrycze nie przepadały za księżną Kate, gdy ta dołączyła do rodziny. Kate od samego początku zachwycała wyczuciem stylu, idealną fryzurą i świetną sylwetką, tymczasem córki księcia Andrzeja wiecznie lądowały na łamach brytyjskich gazet jako te najgorzej ubrane. Szybko przytknięto im łatkę najbrzydszych księżniczek w rodzinie królowej.

Choć wraz z upływem lat przyzwyczajały się do tego niepochlebnego tytułu, to teraz pojawiła się dla nich nowa konkurencja. Księżna Meghan wniosła odrobinę nowoczesności. Jest elegancka, z klasą i choć zdarza się jej zaliczać wpadki to jednak dzięki urokowi osobistemu jakoś wszyscy jej wybaczają. Niestety w przypadku Eugenii i jej siostry Beatrycze od samego początku oceniano ich jako "brzydsze siostry Kopciuszka". Wielokrotnie próbowały walczyć z tym tytułem, niestety nieskutecznie... 

W końcu postanowiły zaakceptować to, że już zawsze będą żyły w cieniu Kate, a teraz i Meghan. Choć od ślubu Meghan i Harry'ego minęło prawie pół roku, a szał wokół nowej księżnej rośnie, to wygląda na to, że księżniczka Eugenia wreszcie wychodzi z cienia żon Harry'ego i Williama!

Ślub księżniczki Eugenii

Na ślubie kuzyna pojawiła się w nowej fryzurze, niektórzy zwrócili również uwagę na jej szczuplejszą niż zwykle sylwetkę. I choć tego wyjątkowego dnia dla Harry'ego, Eugenia zaliczyła wpadkę, zakładając zbyt krótką sukienkę, to fani royal family dostrzegli jej... zgrabne nogi, które zwykle ukrywała pod źle skrojonymi kreacjami. Od niedawna księżniczka Eugenia pojawia się jednak w nieco bardziej dopasowanych stylizacjach, lepiej się maluje, a na jej twarzy gości promienny uśmiech.

Wygląda na to, że miłość jej służy. W końcu niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Księżniczka Eugenia z Jackiem Brooksbankiem po sześciu latach związku weźmie ślub 12 października 2018 roku. Wielu już przewiduje, że finalny efekt swojej metamorfozy zaprezentuje właśnie tego wyjątkowego dnia. My już nie możemy się doczekać jej nowego wizerunku! Tymczasem zobaczcie, jak zmieniała się księżniczka Eugenia w naszej galerii. 

1/6
Kim jest księżniczka Eugenia
Copyright @East News
1/6

Jeszcze niedawno księżniczkę Eugenię nazywano najbrzydszą księżniczką.

2/6
Europejskie księżniczki: księżniczka Eugenia
Copyright @East News
2/6

Księżniczka Eugenia co rusz zaliczała spektakularne wpadki - a to nie odpowiednia stylizacja, a to zbyt okazały kapelusz.

3/6
księżniczka Eugenia
Copyright @East News
3/6

Kilka miesięcy temu przeszła jednak spektakularną metamorfozę!

4/6
księżniczka Eugenia
Copyright @East News
4/6

Zaczęło się od zmienionej fryzury...

5/6
księżniczka Eugenia
Copyright @East News
5/6

Później pojawiły się bardziej eleganckie i dopasowane stylizacje, np. ta, w której pojawiła się na ślubie księcia Harry'ego.

6/6
księżniczka Eugenia
Copyright @East News
6/6

Dziś księżniczka Eugenia nie przypomina siebie sprzed lat i nikt nie ma wątpliwości, że jest szczęśliwa!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.