Meghan Markle w kapeluszu
Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI!

Już wiadomo, kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza!

Tego nikt się nie spodziewał!

Gabriela Czernecka 18 maja 2018 12:27
Meghan Markle w kapeluszu
Fot. Getty Images

Do dziś nie wiadomo było, kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza. Do niedawna pojawiały się plotki, że zrobi to mama, później mówiono, że to jednak ojciec dostąpi tego zaszczytu. Po tym, jak wczoraj Meghan Markle wydała oświadczenie,  że jej ojciec nie weźmie jednak udziału w ceremonii, jego miejsce zastąpił inny mężczyzna. Kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza? Tego nikt się nie spodziewał!

Ojciec Meghan Markle nie poprowadzi jej do ołtarza

Od samego początku myślano, że kontrowersyjny ojciec Meghan Markle poprowadzi ją do ołtarza. Gdy wczorajszego wieczoru na Twitterze Kensington Royal pojawiło się oświadczenie panny młodej, że jej ojciec jednak nie pojawi się na uroczystości, spekulacjom nie było końca. „Niestety, mój ojciec nie weźmie udziału w naszym ślubie. Zawsze troszczyłam się o ojca i mam nadzieję, że otrzyma teraz przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu”, napisała Meghan.

Meghan Markle wydała oświadczenie: „Mój ojciec nie pojawi się na ślubie”

Ojciec Meghan Markle w ostatnich dniach stał się tematem skandali. Najpierw stwierdził, ze nie przyjedzie na ślub córki, bo ja zawstydza, a później oznajmił, że bardzo mu zależy, żeby jednak się pojawić, mimo przebytej niedawno operacji serca. Tak czy inaczej, ojciec Meghan Markle nie weźmie udziału w sobotniej uroczystości. 

Książę Karol poprowadzi Meghan Markle do ołtarza

Kto w takim razie poprowadzi Meghan Markle do ołtarza? Początkowo pojawiały się informacje, że dokona tego mama aktorki, Doria Raglan. Przypomnijmy, że dziś mama Meghan będzie miała szansę zapoznać się z królową Elżbietą II. Według agencji Reutera, miała już wcześniej okazję spotkać się z księciem Karolem, którego miała "oczarować". Informacje o tym, że to właśnie ona poprowadzi córkę do ołtarza, mimo zaangażowania kobiety w przygotowania, okazały się być nieprawdziwe.

To już dziś! Bądźcie z nami podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle! Kliknij w link>>

Wszystkie informacje o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle znajdziesz tutaj>>

Teraz już wiadomo, że do ołtarza Meghan Markle poprowadzi nie kto inny jak… książę Karol! Z komunikatu wynika, że książę Walii z radością dostąpi tego zaszczytu i wprowadzi przyszłą księżną do rodziny królewskiej. Takiej sytuacji w rodzinie królewskiej jeszcze nie było! 

Meghan Markle i książę Harry, ślub księcia Harry'ego
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

książę Karol
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…