KRÓLEWSKI ŚLUB

Wszystko dopięte na ostatni guzik! Już dziś ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego!

Fani rodziny królewskiej zajmują miejsca od kilku dni!

Olga Figaszewska 19 maja 2018 09:11

Euforia opanowała Londyn! Brytyjczycy od tygodni przygotowują się do tego niezwykłego wydarzenia!  [TUTAJ RELACJA NA ŻYWO]. Miłośnicy rodziny królewskiej już zajmują wygodne miejsca przed pałacem, by z bliska podziwiać ślub Meghan Markle i księcia  Harry’ego! Już w piątek mieli okazję uścisnąć rękę księcia Harry'ego, który z bratem, wyszedł na ulicę pozdrowić tłumy fanów. 

Jak Londyn przygotowuje się na ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle odbędzie się już dziś. Tysiące gadżetów i pamiątek związanych z Meghna i Harry’m wypełniają sklepowe witryny, a ulice miast zdobią brytyjskie flagi. Herbata, zastawa, babeczki, znaczki, karty do gry, a nawet… klocki Lego z podobizną młodej pary! Sprzedawcy mogą liczyć na olbrzymie dochody. W końcu do stolicy zjeżdżają się fani brytyjskiej rodziny z całego świata. To prawdziwe ślubne szaleństwo! Podobnie było w przypadku zaślubin Kate i Williama!   

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.